New Holland Agriculture
Slideshow6
Slideshow8
Slideshow9
Slideshow10
Slideshow11
Slideshow12
Slideshow7
Slideshow4
Slideshow2
Slideshow3
Slideshow5

eAgrotec.cz úvodní stránka > Úvod

Novinky

Měli jste již dnes jablko?

Měli jste již dnes jablko?

AGROTEC a.s. , 23. 1. 2017

Společnost Ovocné sady Synkov, s. r. o. obhospodařuje zhruba 1100 hektarů zemědělské půdy. Jak název firmy napovídá, zásadní část zemědělských aktivit představuje pěstování ovoce, které v současnosti probíhá na 175 ha. Na 700 ha je klasická rostlinná produkce a zbývající hektary, rozprostírající se převážně kolem říčky Kněžná, jsou využívány pro chov masného skotu plemene charolais. Od svého vzniku v roce 2001 společnost spolupracuje s firmou AGROSERVIS Záměl, a to ve všech oblastech, kde AGROSERVIS působí – prodej zemědělské techniky, servisníbslužby i služby zemědělskou technikou. Ostatně, kromě pár kusů starých traktorů domácí provenience v Synkově jinou techniku než New Holland Agriculture nenajdete.

Číst celou novinku

Video PF 2017

Video PF 2017

Lucie Pokorná , AGROTEC a.s. , 22. 12. 2016

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a také hodně štěstí, zdraví, pohody a úspěchů do celého nového roku. Současně bychom chtěli poděkovat za projevenou důvěru.

Číst celou novinku

VIDEO: Traktory New Holland pomáhají biatlonistům

VIDEO: Traktory New Holland pomáhají biatlonistům

Ing. Aleš Petr , AGROTEC a.s. , 20. 12. 2016

Traktor New Holland řady T7.225 s rozmetadlem hnoje pomáhal připravit trať pro závody světového poháru v Biatlonu, které se konaly v Novém Městě na Moravě. Jsme hrdí, že jsme mohli přispět k úspěchu akce.

Číst celou novinku

Traktor Roku opět pro značku New Holland + VIDEA

Traktor Roku opět pro značku New Holland + VIDEA

Ing. Aleš Petr , AGROTEC a.s. , 12. 12. 2016

S radostí a hrdostí oznamujeme všem příznivcům značky New Holland Agriculture, že traktor T5.120 získal titul Traktor Roku 2017 v kategorii Utility, což lze přeložit jako "kompaktní či univerzální traktor". Potvrzuje se tak, že T5 je opravdu „fajn“ traktor. Pojďme se společně podívat, co porotce zaujalo.

Číst celou novinku

Technika New Holland maká pořád

Technika New Holland maká pořád

Ing. Aleš Petr , AGROTEC a.s. , 8. 12. 2016

I když mrzne až praští, tak technika New Holland má stále dost práce. Traktor řady T7 s rozmetadlem Pichon zapůjčený od AGROTEC a.s. pomáhá připravit závodní tratě v Biatlonovém areálu u Nového Města na Moravě, kde zanedlouho proběhne závod světového poháru v Biatlonu. A jsme díky tomu i slavní - podívejte se na reportáž TV Nova. 

Číst celou novinku

Všechny novinky

RSS RSS

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC a. s., se sídlem v Hustopečích, Brněnská 74, PSČ 69301, IČO 00544957, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 138. Společnost AGROTEC a.s. je členem koncernu AGROFERT.