New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka > Úvod

Novinky

FPT představilo nové motory včetně šestiválce na (bio)plyn

FPT představilo nové motory včetně šestiválce na (bio)plyn

Ing. Aleš Petr , AGROTEC a.s. , 27. 11. 2017

Výstava Agritechnica 2017 velké množství novinek nepřinesla. Jednou z výjimek je FPT, sesterská značka New Holland z koncernu CNH, která má na starosti výrobu motorů pro silniční nákladní dopravu, zemědělskou a stavební techniku i sportovní a rekreační lodě. Na výstavě představila hned čtveřici nových motorů, včetně motoru na (bio)plyn.

Číst celou novinku

Nová modelová řada od New Holland - T4S

Nová modelová řada od New Holland - T4S

Ing. Aleš Petr , AGROTEC a.s. , 23. 11. 2017

Značka New Holland na výstavě Agritechnica v Hannoveru představila několik novinek a nových technických řešení. V uplynulých letech jsme sledovali, jak se traktory stávají stále více sofistikovanými a připravují se na precizní zemědělství, chcete-li moderně na “Zemědělství 4.0”. Napříč Evropou současně rostla poptávka po jednodušších, mechaničtějších strojích, na kterou reaguje většina výrobců, značka New Holland konkrétně modely “S”. Do této kategorie patří jediný opravdu nový traktor v sortimentu New Holland, modelová řada T4S.

Číst celou novinku

Kalendář New Holland na rok 2018

Kalendář New Holland na rok 2018

AGROTEC a.s. , 23. 11. 2017

Jako  každý rok, tak i letos jsme pro vás připravili nástěnný kalendář s technikou New Holland.

Číst celou novinku

New Holland Agriculture na výstavě Agritechnica 2017

New Holland Agriculture na výstavě Agritechnica 2017

Ing. Aleš Petr , AGROTEC a.s. , 12. 11. 2017

Dva roky uběhly jako voda a opět se otevřely brány výstaviště v německém Hannoveru, které tradičně hostí největší světovou výstavu zemědělské techniky AGRITECHNICA 2017. Značka New Holland jako jeden z lídrů v oboru samozřejmě na výstavě nechybí a na svém stánku o rozloze 3 000 čtveřečních metrů prezentuje to nejlepší ze současné nabídky strojů a několik rozvojových projektů jako je autonomní traktor T8.435 SmartTrax nebo nejnovější generaci traktoru s pohonem na (Bio)metan Methane Power. 

Číst celou novinku

Traktory T6 s novou převodovkou Dynamic Command

Traktory T6 s novou převodovkou Dynamic Command

AGROTEC a.s. , 2. 11. 2017

New Holland přichází s mezistupněm mezi klasickou převodovkou řazenou pod zatížením a plynulou převodovkou. Jedná se o dvouspojkovou převodovku Dynamic Command s 24 rychlostmi vpřed i vzad, které jsou rozdělené do tří skupin, takže máte k dispozici 8 stupňů řazených pod zatížením - tolik stupňů pod zatížením v této kategorii traktorů jinde nenajdete.

Číst celou novinku

Všechny novinky

RSS RSS

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC a. s., se sídlem v Hustopečích, Brněnská 74, PSČ 69301, IČO 00544957, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 138. Společnost AGROTEC a.s. je členem koncernu AGROFERT.