New Holland Agriculture
Slideshow6
Slideshow8
Slideshow9
Slideshow10
Slideshow11
Slideshow12
Slideshow7
Slideshow4
Slideshow2
Slideshow3
Slideshow5

eAgrotec.cz úvodní stránka > Speciální technika > Dondi - stroje pro zpracování půdy v meziřadí

Dondi - stroje pro zpracování půdy v meziřadí

Plošný hloubkový kypřič

Pracovní hloubka do 60 cm, možnost střižného nebo hydropneumatického jištění. Slouží k hloubkové kultivaci meziřadí. Možnost variabilního nastavení záběru, možnost kombinace s přihnojovací jednotkou.

Více informací o tomto produktu

Vitidisc VD 200

Diskový podmítač pro kultivaci meziřadí s možností variabilního nastavování záběru. Součástí podmítače je zadní válec, který lze spolu se zadní řadou disků při přepravě zvedat. Možnost adaptace bočních deflektorů, nebo disků proti přehazování.

Více informací o tomto produktu

Diskatech

Lehké talířové brány (do 10 cm) pro plošnou kultivaci meziřadí. Zadní válec o průměru 450 mm. Součástí výbavy jsou boční deflektory proti přehazování.

Více informací o tomto produktu

Spirovigne

Lehký plošný kultivátor pro kultivaci meziřadí až do hlouby 25 cm. Hloubka se nastavuje pomocí vodících koleček a zadního válce.

Více informací o tomto produktu

Bultech

Lehký radličkový plošný kultivátor. Střižné, nebo pružiné jištění pracovních těles. Stroj je opatřen válcem. Pracovní hloubka 5 - 30 cm.

Více informací o tomto produktu

TURBOSOL CT

Kombinovaný kultivátor s pružinovým, nebo hydropneumatickým jištěním. Slouží k plošné kultivaci meziřadí až do hloubky 20 cm. Možnost osazení deseti typy radliček podle struktury půdy.

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk