New Holland Agriculture
Slideshow6
Slideshow8
Slideshow9
Slideshow10
Slideshow11
Slideshow12
Slideshow7
Slideshow4
Slideshow2
Slideshow3
Slideshow5

eAgrotec.cz úvodní stránka > Kontakty > Kontakty na Importéra

Kontakty na Importéra

AGROTEC a.s.

Výhradní dovozce New Holland Agriculture a New Holland Construction do ČR

Adresa:

Brněnská 74, 693 01 Hustopeče

IČO: 00544957

DIČ: CZ00544957

Telefon: 519 402 111

Fax: 519 402 194

E-mail: info@agrotec.cz

Web: www.eagrotec.cz

Osoba Pozice Pevná linka Mobil Email
Ing. Libor Nesvadba Ředitel divize ZST 519 402 197 420 724 023 748 nesvadba@agrotec.cz
Zdeněk Homola Vedoucí přímého prodeje a servisu AGROTEC a.s. 519 402 236  420 606 711 242 homola@agrotec.cz
Ing. Aleš Petr Marketingový specialista 519 402 205 420 724 202 005 petr@agrotec.cz
Aleš Klement Produkt manažer - traktory 519 402 206 420 727 830 040 klement@agrotec.cz
Mgr. Martin Čala Produkt manažer - sklízecí technika 519 402 199 420 602 769 369 cala@agrotec.cz
Ing. Jaroslav Hlušek Produkt manažer - logistika, příslušenství 519 402 196 420 724 211 524 hlusek@agrotec.cz
Ing. Milan Palík Produkt manažer - stavební stroje   420 601 323 667 palik@agrotec.cz
Mikulík Martin Produkt manažer - komunální technika a GPS 519 402 206 420 725 967 737 mikulik@agrotec.cz
Ing. Michal Vencel Vedoucí demoprogramu 519 402 511 420 602 747 446 michal.vencel@agrotec.cz
Lenka Řezáčová Samostatný ekonom 519 402 191   rezacova@agrotec.cz
Ivana Brtníčková Ekonomka 519 402 512   brtnickova@agrotec.cz
Ing. Dana Sokolářová Ekonomka - stavební stroje 519 402 433 420 602 517 312 sokolarova@agrotec.cz
Zdeněk Opluštil Vedoucí technického a garančního oddělení 519 402 239 420 602 748 418 oplustil@agrotec.cz
Ing. Jiří Hostinský Technický specialista, školitel - traktory, navigační systémy 519 402 117 420 602 702 438 hostinsky@agrotec.cz
Ing. Václav Koryčanský Technický specialista, školitel - sklizňové stroje 519 402 238 420 725 711 398 korycansky@agrotec.cz
Ivo Horálek Technik 519 402 234 420 606 747 482 horalek@agrotec.cz
Zdeněk Homola Vedoucí servisního oddělení 519 402 236 420 606 711 242 homola@agrotec.cz
Jiří Prošek Mistr servisu 519 402 241 420 602 477 767 prosek@agrotec.cz
Martin Trávníček Mistr servisu 519 402 274 420 602 736 331 travnicek@agrotec.cz
Hana Vostalová Ekonomka servisního oddělení 519 402 231   vostalova@agrotec.cz
Aleš Guldan Vedoucí prodeje Náhradních dílů 519 402 266 420 606 729 066 guldan@agrotec.cz
Luděk Horák Technik skladu ND 519 402 268 420 724 217 516 lhorak@agrotec.cz
Pavel Wittman Technik skladu ND 519 402 264 420 724 186 352 wittman@agrotec.cz

 

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk