New Holland Agriculture

eAgrotec.cz úvodní stránka > Kontakty

Kontakty

agrotec as

 

AGROTEC a.s.

Výhradní dovozce New Holland Agriculture a New Holland Construction do ČR

Adresa:

Brněnská 74, 693 01 Hustopeče

IČO: 00544957

DIČ: CZ00544957

Telefon: 519 402 111

Fax: 519 402 194

E-mail: info@agrotec.cz

Web: www.eagrotec.cz

 

Osoba Pozice Pevná linka Mobil E-mail
Ing. Libor Nesvadba Ředitel divize 519 402 197 420 724 023 748 nesvadba@agrotec.cz
Aleš Klement Vedoucí prodeje strojů, produkt manažer - traktory 519 402 206 420 727 830 040 klement@agrotec.cz
Mgr. Martin Čala Produkt manažer - sklizňová technika 519 402 199 420 602 769 369 cala@agrotec.cz
Martin Mikulík Produkt manažer - komunální technika a navigace 519 402 206 420 725 967 737 mikulik@agrotec.cz

Ing. Jaroslav Hlušek

Ing. David Dvořáček

Produkt manažer - příslušenství, logistika strojů

Produkt manažer - stavební technika

519 402 196

 

420 724 211 524

420 724 396 769

hlusek@agrotec.cz

david.dvoracek@agrotec.cz

Lenka Řezáčová Analytik divize 519 402 191 420 602 564 715 rezacova@agrotec.cz
Ing. Aleš Petr Marketingový specialista 519 402 205 420 724 202 005 petr@agrotec.cz
Bc. Lucie Hegerová Marketingový specialista - junior 519 402 205 420 720 045 384 lucie.pokorna@agrotec.cz
Ing. Dana Sokolářová Referent prodeje 519 402 433 420 602 517 312 sokolarova@agrotec.cz
Ing. Michal Vencel Vedoucí DEMOprogramu 519 402 511 420 602 747 446 michal.vencel@agrotec.cz
  Prodej náhradních dílů do dealerské a servisní sítě      
Ing. Aleš Guldan Vedoucí prodeje Náhradních dílů 519 402 266 420 606 729 066 guldan@agrotec.cz
Luděk Horák Technik skladu ND 519 402 268 420 724 217 516 lhorak@agrotec.cz

Pavel Wittman

Aleš Unger

Technik skladu ND

Technik skladu ND

519 402 264

519 402 268

420 724 186 352

420 725 463 136

wittman@agrotec.cz

unger@agrotec.cz

 

 

 

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk