New Holland Agriculture
PE_Pracuj se stroji
Slideshow6
Slideshow8
Slideshow9
Slideshow10
Slideshow11
Slideshow12
Slideshow7
Slideshow4
Slideshow2
Slideshow3
Slideshow5

eAgrotec.cz úvodní stránka > Náhradní díly > Katalog dílů

Katalog dílů

Nově zprovozněný katalog náhradních dílů pro zemědělské a stavební stroje New Holland

Katalog náhradních dílů je volně dostupný pro majitele strojů New Holland a odbornou veřejnost. Obsahuje přehledný soupis všech originálních dílů pro zemědělské a stavební stroje New Holland včetně grafického vyobrazení jejich umístění v konkrétním celku. Tento systém zajišťuje snadné hledání, i když je katalog v cizím jazyce. Pro snadnější orientaci při přihlášení a užívání katalogu si přečtěte informace uvedené v "Průvodce použitím katalogu", jazykově nevybaveným uživatelům poslouží "Slovník názvů ND". Všem uživatelům doporučujeme, aby před objednáním dílu jeho správnost prokonzultovali s pracovníky autorizovaných prodejců!

 

 

Průvodce použitím katalogu                      Slovník názvů ND

 

Doufáme, že vám nástroj bude dobře sloužit. Současně si dovolujeme připomenout, že poskytování katalogu náhradních dílů zdarma není samozřejmostí. Někteří konkurenti za tuto službu žádají poplatek v řádu tisíců Euro ročně. Tímto krokem New Holland podporuje jednoduchost používání a cenovou dostupnost svých strojů pro všechny zemědělce.

Formulář pro registraci

Do systému se můžete registrovat přímo na stránkách výrobce. Pokud nechcete procházet anglický formulář, máme pro vás vytvořenou jeho obdobu v češtině zde: Registrační formulář. Na základě poskytnutých informací provedeme registraci za vás.Katalog pak najdete na níže uvedených odkazech:

Odkaz na přihlášení do katalogu New Holland Agriculture

Odkaz na přihlášení do katalogu New Holland Construction

 

Soubory ke stažení:

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk