New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
web_banner2
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka > Kontakty > Kontakty na Importéra

Kontakty na Importéra

AGROTEC Slovensko s.r.o.

Výhradný dovozca New Holland Agriculture do SR

Adresa:

Zlatomoravecká cesta, 949 01 Nitra

IČO: 314 45 942

IČ DPH: SK2020406289

Tel: +421 904 917 946

E-mail: madar@agrotec.cz

Web: www.eagrotec.sk

Osoba Pozice Pevná linka Mobil Email
Ing. Libor Nesvadba Riaditeľ divízie ZST 519 402 197 420 724 023 748 nesvadba@agrotec.cz
Ing. Vladimír Maďar Oblastný manažér   421 904 917 946 madar@agrotec.cz
Ing. Aleš Petr Marketingový špecialista 519 402 205 420 724 202 005 petr@agrotec.cz
Aleš Klement Produkt manažér - traktory 519 402 206 420 727 830 040 klement@agrotec.cz
Mgr. Martin Čala Produkt manažér - zberová technika 519 402 199 420 602 769 369 cala@agrotec.cz
Ing. Jaroslav Hlušek Produkt manažérr - logistika, príslušenstvo 519 402 196 420 724 211 524 hlusek@agrotec.cz
Ing. Milan Palík Produkt manažér - stavebné stroje   420 601 323 667 palik@agrotec.cz
Mikulík Martin Produkt manažér - komunálna technika a GPS 519 402 206 420 725 967 737 mikulik@agrotec.cz
Ing. Michal Vencel Vedúci demoprogramu 519 402 511 420 602 747 446 michal.vencel@agrotec.cz
Lenka Řezáčová Samostatný ekonóm 519 402 191   rezacova@agrotec.cz
Ing. Dana Sokolářová Ekonomka - stavebné stroje 519 402 433 420 602 517 312 sokolarova@agrotec.cz
Zdeněk Opluštil Vedúci technického a garančného oddelenia 519 402 239 420 602 748 418 oplustil@agrotec.cz
Ing. Radovan Lizák Technická podpora   421 904 854 464 lizak@agrotecslovensko.sk
Ing.Jiří Hostinský Technický špecialista, školiteľ - traktory, navigačné systémy 519 402 117 420 602 702 438 hostinsky@agrotec.cz
Ing. Václav Koryčanský Technický špecialista, školiteľ - zberové stroje 519 402 238 420 725 711 398 korycansky@agrotec.cz
Ivo Horálek Technik 519 402 234 420 606 747 482 horalek@agrotec.cz
Aleš Guldan Vedúci predaja Náhradných dielov 519 402 266 420 606 729 066 guldan@agrotec.cz
Luděk Horák Technik skladu ND 519 402 268 420 724 217 516 lhorak@agrotec.cz
Pavel Wittman Technik skladu ND 519 402 264 420 724 186 352 wittman@agrotec.cz

 

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk