New Holland Agriculture
Slideshow6
Slideshow8
Slideshow9
Slideshow10
Slideshow11
Slideshow12
Slideshow7
Slideshow4
Slideshow2
Slideshow3
Slideshow5

eAgrotec.cz úvodní stránka

Stavební a komunální technika

Středově nesený žací stroj

Čistý řez je zajištěn za všech okolností díky speciálnímu tvaru žacího ústrojí se třemi rotory s širokým přesahem nožů. Výsledkem je čisté strniště i při vysoké či mokré trávě.

 

Více informací o tomto produktu

Smykem řízené nakladače

Hlavní výhodou nakladačů je unikátní patentovaná metoda svislého průběhu zvedání břemene. Další předností je robustnost, konstrukční uspořádání umožňující delší rozvor, což zajišťuje lepší stabilitu. Stroje lze pořídit mechanickým ovládáním, které ještě nabízí možnost volby mezi nožním a ručním ovládáním. Komfortnější ovládání v sobě přináší nízkotlaký pilotní systém, který se ovládá pomocí joysticků. Přesnost a citlivost v ovládání má nesmírný přínos na zvýšení produktivity. Modely s označením „C“ se dodávají s pásovým podvozkem pro těžké pracovní podmínky.

 

Více informací o tomto produktu

Kolové nakladače

U nových řad nakladačů značky New Holland lze nastavit čtyři různé výkonové úrovně motoru, a přizpůsobit tak stroj pracovním požadavkům. Úspora paliva u motorů Common Rail je tedy nesporná. Nové možnosti nastavení automatických činností výložníku nakladače usnadňují obsluze práci jako nikdy dříve. Některé modely strojů mají možnost volby mezi těžební „Z“ nebo manipulační paralelogramovou kinematikou.

Více informací o tomto produktu

Čelně nesený kartáč

Zametací stroje této řady jsou určeny pro profesionální použití ve sněhu nebo při odstranění

nečistot. Pro kompaktní traktory od 13 do 36 kW.

Více informací o tomto produktu

T3F (50 až 72 hp)

Odpružené pracoviště řidiče nových traktorů modelové řady T3F zajišťuje perfektní odhlučnění a snížení vibrací, a přitom poskytuje řidiči neskutečný komfort, ergonomii a snadné ovládání. Užijte si perfektní výhled přes skloněnou kapotu, který vám neruší potrubí výfuku a sání. Jednou z variant je ochranný rám ROPS, který je možné sklopit dolů, a už vidíte úplně všude. Kabina může být vybavena klimatizací, majákem a pracovními světly. Novým prvkem u těchto traktorů je odpružení nožních pedálů, což umožňuje snadnější ovládání a lepší komfort v prostoru nohou. Podívejte se dozadu a uvidíte celý pracovní stroj. Všechny ovládací prvky jsou logicky rozmístěné a bez problémů na ně dosáhnete. Přehledná a intuitivní přístrojová deska poskytuje všechny klíčové informace. Praktická páka reverzace umožňuje plynulou změnu směru jízdy. Podívejte se ještě jednou, vše, co vidíte, je navrženo tak, aby se snížila únava řidiče, zvýšilo pracovní nasazení a maximalizovala produktivita. Ano, je to typický New Holland.

Více informací o tomto produktu

Nesené komunální rozmetadlo

Dokonce i nejdrsnější zima nemá žádný vliv na naše funkční rozmetadlo. Podle přání je vyrobené z robustní oceli nebo z vysoce kvalitní nerezové oceli. Dávka materiálu a šířka rozhozu jsou nastavitelné mechanicky hydraulicky, nebo elektricky. Použití šedé litiny step-down je dalším ukazatelem vysoké kvality, kterou Matev ukládá svých produktů. Kontejner z PE je odolný proti opotřebení a snižuje vlastní hmotnost. Prostřednictvím různých míchacích zařízení s robustním těsnicím kruhem v zásobníku rozmetadla je vhodné pro zimní údržbu.

Více informací o tomto produktu

Rýpadlo - nakladače

Jsou nejčastější volbou zákazníků na trhu se stavebními stroji. Špičková kvalita strojů a univerzálnost použití předurčují tento stroj k maximálnímu přínosu pro zákazníka. Výkonný motor se vstřikováním Common Rail splňuje ekologickou normu Tier 4i, pomocí technologie CEGR (recirkulace ochlazených výfukových plynů) a DPF filtru pevných částic. Diagnostika stroje a motoru zvlášť je nyní jednoduchou záležitostí. Osvědčené joysticky pro pohodlné a snadné ovládání podkopového zařízení jsou u strojů New Holland již standardem. Model B110C je v součastnosti nabízen pouze s lomeným nakládacím výložníkem (verze TC), který přináší výhody z modelu B115C. Robustnost verze TC je zvýšena možností objednání 20" kol předních a 30" zadních.
 

Více informací o tomto produktu

Sběrný systém

Sběrný systém Matev CLS-H 1650 se vyznačuje lehkým, přesto robustním samonosným kontejnerem z PE plastové skořepiny. Díky optimalizovanému tvaru nádoby píci následně zhutní. Veškerá kapacita kontejneru je efektivně využita. I v těch nejnáročnějších provozních podmínkách zajišťuje turbína optimalizované proudění vzduchu a odebírání hmoty od žacího ústrojí.

Více informací o tomto produktu

BOOMER (20 až 47 hp)

Traktory Boomer od společnosti New Holland jsou co do výkonu a rozměrů vhodné jak pro větší plochy, tak také pro stísněné plochy s omezenými možnostmi přístupu. Vyznačují se kvalitní výbavou, vynikajícím komfortem a nízkými provozními náklady. Od nasazení ve skleníku až po nasazení na poli, od pěstování ovoce až po pěstování zeleniny – zde všude mají efektivní modely Boomer 30, 35, 40 a 50 s mechanickou převodovkou výkon, jaký potřebujete, a to za dostupnou cenu. New Holland: pro produktivitu a příznivé ceny.

Více informací o tomto produktu

Sněhová radlice

Okraje sněhové radlice jsou vybaveny gumovým škrabkou. Hydraulické nastavení úhlu zlepšuje možnosti přizpůsobení se podmínkám.  

Více informací o tomto produktu

Kompaktní kolové nakladače

Kompaktní kolové nakladače značky New Holland vás překvapí svými manévrovacími schopnostmi. Díky hydrostatickému pojezdu se vyznačují přesným a citlivým pohybem. Hydraulický systém s přídavným okruhem zvládá práci s lopatou až do objemu 1,2 m3. Kompaktnost nakladače podtrhuje i vynikající výhled všemi směry. Nejmodernější zkosená kapota motoru je přínosem nejen ve
stísněných prostorech.

 

Více informací o tomto produktu

BOOMER EASYDRIVE (46 až 54 hp)

Řada kompaktních traktorů New Holland Boomer EasyDrive je vybavena novým zařízením. Ať chcete traktory Boomer EasyDrive využívat jakkoliv, můžete vybavit přesně podle Vašich potřeb. Dva modely s výkonem motoru od 46 do 54 k. Vybavení traktoru Boomer EasyDrive zahrnuje ve standardu přední hnanou 4WD nebo na přání nápravu SuperSteer se Sensitrak, která sníží poloměr otáčení na pouhých 2 794 mm. Všechny nové traktory Boomer EasyDrive jsou ve standardu vybaveny unikátní plynulou převodovkou EasyDrive CVT, která přináší novou úroveň provozní účinnosti.

Více informací o tomto produktu

Pásová minirypadla

New Holland - Kobelco vyrábí výhradně minirypadla se zkrácenou zádí. Nástavba při otáčení nevybočuje z půdorysu pásu, čímž je práce ve stísněných podmínkách snadnou záležitostí. Ruční práce lze omezit na minimum. Mimoosé rýpání je standardní záležitostí, stačí zvolit pouze model stroje, a tím i možný hloubkový dosah. Originální hydraulický systém značky Kobelco je zárukou spolehlivosti, preciznosti a vysoké výkonnosti.

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk