New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka

AGROTEC Group patří k nejlepším zaměstnavatelům

AGROTEC_Stuha

Celá skupina AGROTEC Group, včetně svých dceřiných společností AGRI CS a.s. a AGROTEC servis s.r.o. se nově pyšní umístěním v prestižní soutěži Zaměstnavatel roku. Do soutěže jsme se zapojili poprvé a o to větším potěšením je „vybojovaná stříbrná medaile“ v kategorii Zaměstnavatel regionu 2017 do 5 000 zaměstnanců.

Metodika hodnocení celé soutěže je zajímavým a hlavně objektivním měřítkem konkurenceschopnosti jednotlivých firem. To, že se AGROTEC Group umístil na 2. místě o něm vypovídá, že je společností ve skvělé finanční kondici, s vysokou produktivitou práce a bohatými investicemi do svých zaměstnanců. Pro zaměstnance AGROTEC Group to znamená nejen dobré pracovní a mzdové podmínky ale také širokou nabídku zaměstnaneckých výhod.

Umístěním na druhém místě v kategorii Zaměstnavatel regionu 2017 do 5 000 zaměstnanců tak společnost dokazuje, že úspěch již dávno neskrývá jen v ekonomických ukazatelích, ale že stejnou důležitost přikládá hledání nových příležitostí, naslouchání trhu a také svým zaměstnancům.

 

AGROTEC a.s., 26. 6. 2017

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk