MZ_1920x630_02.gif

Výstavní podmínky na traktory NEW HOLLAND jsou k dispozici již od Nového roku

Jednou z užitečných a poptávaných inovací u techniky New Holland je možnost sjednat si tovární záruku na téměř všechny stroje ze sortimentu. Záruka je k dispzici ve třech úrovních, které se liší rozsahem krytí, a lze ji sjednat až na 48 měsíců. V součtu s prvním rokem záruky, který je samozřejmě poskytován zdarma a v plném rozsahu, tak můžete mít záruku na techniku NEW HOLLAND¨od výrobce v délce trvání až 60 měsíců. Záruka je k dispozici například pro zcela novou modelovou řadu T5.Dynamic&Auto Command
  
Ceny_1912183.png
  
  

Současně jsme rádi, že vám až do výstavy TECHAGRO můžeme nabídnout oblíbené akční modely traktorů Smile za nezměněných podmínek.  

Dodatečné označení „S“ u nás najdete celkem na šesti modelech traktorů v nejžádanějším výkonovém spektru, tedy od 75 do 215 koní maximálního výkonu. Jedná se o traktory, které kladou důraz na mechanickou jednoduchost a majitelům přináší vynikající poměr ceny a užitné hodnoty. Byly navržené s cílem uspokojit zákazníky, kteří hledají jednoduchý, v maximální možné míře mechanicky ovládaný traktor bez monitorů a dalších vychytávek. Traktory jsou vybavené pro práci a poskytují v dnešní době očekávaný komfort, takže cena ja konečná a nikdo nemusí přemlouvat svého vedoucího, aby mu do traktoru doplatil v dnešní době již standardní prvky výbavy. Konkrétně se jedná o modely T4.75S, T5.95S a T6.125S Plus z řady středních traktorů. Vyšší střední třídu pak reprezentují modely T7.165S, T7.195S a T7.215S, kdy číslovka za označením modelové řady udává maximální výkon traktoru bez navýšení, tj. výkon disponibilní i pro tahové práce

Ceny_1912185.png
 
T4.S jsou v sortimentu New Holland „první“ zemědělské traktory, které zastanou klasické práce jako je sklizeň a ošetřování píce, příprava půdy či doprava. Ve větších podnicích najdou uplatnění například v agregaci se zastýlacím vozem. Dobře poslouží také při údržbě sportovních a výrobních areálů. Základem je lety prověřený tříválcový motor o objemu tři litry kombinovaný s  převodovkou 12 x 12 s mechanicky ovládanou hydraulickou reverzací pojezdu a maximální rychlostí jízdy 40 km/h. Prodloužené směny vám zpříjemní rovná podlaha, klimatizace, rádio s Bluetooth, vzduchem odpružená sedačka a čtyř sloupková kabina s dobrým výhledem. Součástí standardní výbavy jsou také vzduchové brzdy přívěsu, Eko režim PTO (540/540 Eco), sedačka spolujezdce a 150 kg přední závaží.
 

Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T4.S

T4_75S_Smile pdf / 91 kB Stáhnout
 
Ceny_1912184.png
 
V sortimentu traktorů s přídomkem S opět najdete také zástupce oblíbené řady T5 s výkonem 99 koní. Traktor je osazený moderním čtyřválcovým motorem o objemu 3,4 litru a tradiční převodovkou 24 x 24 s elektrohydraulickou reverzací, násobičem kroutícího momentu a ovládáním spojky na řadící páce. Traktor je vybavený moderní kabinou s rozvodem klimatizovaného vzduchu po celém prostoru a stavitelným sloupkem řízení. 
 

Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T5.

T5_95S_Smile pdf / 323 kB Stáhnout


Ceny_1912182.png
 
Traktory T6.S završují v nabídce značky New Holland skupinu traktorů střední třídy. Jejich montáž probíhá v anglickém Basildonu a jedná se o první traktory, které jsou osazené motory s technologií HI-eSCR bez recirkulace spalin a čtyřsloupkovou kabinou Horizon. Pořízením traktoru T6.S získáte tyto hlavní výhody: 
 
  • Skvělý motor bez recirkulace spalin a filtru pevných částic. Systém Hi-eSCR získává více energie z paliva a neplýtvá ji na chlazení horkých plynů. Proto jsou motory traktorů New Holland tak živé, hospodárné a spolehlivé.
  • Spolehlivou převodovku ElectroCommand 16 x 16 se 4 stupni řazenými pod zátěží. Výborně převádí výkon na podložku.
  • Stylová kabina s odpružením a klimatizací. Model T6.S Plus je vybavený i odpruženou přední nápravou.
  • Snadno ovladatelný stroj s důrazem na mechanické prvky a minimum elektroniky.
  • Suverénně nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty traktoru.
Výbava modelu T6.125S Plus je rozšířená o 3 velmi užitečné prvky. Jedná se o přední odpruženou nápravu Terraglide, 17tý "ECO" rychlostní stupeň v převodovce, který umožňuje dosahovat rychlosti 40km/h při snížených otáčkách motoru a konečně regulační čerpadlo hydrauliky s průtokem 113l/min a funkcí LoadSensign.
 

Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T6 Smile

  
T6_125S_Plus pdf / 156 kB Stáhnout

 
Ceny_1912186-(1).png 
   
Polovina modelů s označením S patří do řady traktorů T7. Jeden spadá do kategorie se standardním rozvorem a dva pak s rozvorem prodlouženým. I zde je kladen důraz na mechanickou jednoduchost. Přesto je i nejjednodušší verze traktorů T7.S osazená axiálním pístovým čerpadlem hydrauliky tak, aby byly traktory schopny pracovat s moderní závěsnou technikou. T7.S si udržují očekávanou úroveň komfortu díky odpružené kabině, přední nápravě a klimatizaci. U všech traktorů T7.S máte k dispozici skvělé šestiválcové motory o objemu 6,7 litru bez recirkulace spalin a filtru pevných částic. Systém HI-eSCR získává více energie z paliva a neplýtvá ji na chlazení horkých plynů. Proto jsou motory traktorů New Holland tak živé, hospodárné a spolehlivé. Převodovka modelů s prodlouženým rozvorem řadí pod zatížením v celém rozsahu a v automatickém režimu 19 stupňů. T7.165S pak řadí pod zatížením šest stupňů a v automatickém režimu řadí13 stupňů. 
   

Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T7 SWB.

     
T7_165S_Smile pdf / 77 kB Stáhnout

   
Ceny_1912187-(2).png 
 

 Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T7 LWB.

 
T7_195S_Smile pdf / 73 kB Stáhnout


Ceny_191218_T7_215S-(1).png

T7_215S_Smile pdf / 74 kB Stáhnout

Technické dotazy k univerzálním zemědělským traktorům NEW HOLLAND

Pokud vás zaujal tento stroj a nenašli jste zde vše, co potřebujete vědět, nezoufejte.
Náš produktový specialista vám rád odpoví na všechny technické dotazy. Zeptat se jej můžete také na různé varianty výbav našich strojů a skladovou dostupnost. Na kontakty se dostanete kliknutím na nadpis.

Dotazy ohlednědě cen konkrétních strojů prosím směřujte na regionální obchodní zástupce. 


​ 
  • Na fotografiích jsou vyobrazeny nabízené modely, přesto fotografie mohou obsahovat příplatkovou výbavu – konkrétní výbavu stroje prosím prokonzultujte s autorizovanými prodejci New Holland, děkujeme za pochopení.
  • Jedná se o obchodní sdělení, nikoliv však závaznou obchodní nabídku společnosti. AGROTEC a. s. Brněnská 74, 693 01 Hustopeče, IČ: 00544957, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/138. 
  • Zájemci o financování budou procházet hodnocením bonity klienta. Všechny uváděné ceny jsou bez DPH a platné od 1.1. do 5.4. 2020.