Ceny modelů "S" vykouzlí úsměv na tváři každého zemědělce. Traktory_Smile.jpg

Ve spolupráci s výrobcem a autorizovanými dealery New Holland vám AGROTEC a.s. přináší akční ceny na traktory s dodatečným označením S modelových řad: 
T4S
T5S
T6S
T7S
Jedná se o traktory, které kladou důraz na mechanickou jednoduchost a majitelům přináší vynikající poměr ceny a užitné hodnoty. Byly navržené s cílem uspokojit zákazníky, kteří hledají jednoduchý, v maximální možné míře mechanicky ovládaný traktor bez monitorů a dalších vychytávek. Přesto se nejedná o žádnou „holotu“, kterou bychom se museli stydět nabízet. Traktory jsou vybavené pro práci a poskytují v dnešní době očekávaný komfort, takže cena ja konečná a nikdo nemusí přemlouvat svého vedoucího, aby mu do traktoru doplatil v dnešní době již standardní prvky výbavy.
Označení „S“ u nás najdete celkem na sedmi modelech traktorů v nejžádanějším výkonovém spektru, tedy od 75 do 215 koní maximálního výkonu. Konkrétně se jedná o modely T4.75S, T5.95S, T6.125S a T6.125S Plus z řady středních traktorů. Vyšší střední třídu pak reprezentují modely T7.165S, T7.195S a T7.215S, kdy číslovka za označením modelové řady udává maximální výkon traktoru bez navýšení, tj. výkon disponibilní i pro tahové práce. 
 T4_75S_smile2.jpg
 
T4.S jsou v sortimentu New Holland „první“ zemědělské traktory, které zastanou klasické práce jako je sklizeň a ošetřování píce, příprava půdy či doprava. Ve větších podnicích najde uplatnění například v agregaci se zastýlacím vozem. Dobře poslouží také při údržbě sportovních a výrobních areálů. Základem je lety prověřený tříválcový motor o objemu tři litry kombinovaný s  převodovkou 12 x 12 s mechanicky ovládanou hydraulickou reverzací pojezdu a maximální rychlostí jízdy 40 km/h. Prodloužené směny vám zpříjemní rovná podlaha, klimatizace, rádio s Bluetooth, vzduchem odpružená sedačka a čtyř sloupková kabina s dobrým výhledem. Součástí standardní výbavy jsou také vzduchové brzdy přívěsu, Eko režim PTO (540/540 Eco) a 150 kg přední závaží.

Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T4.S
 
T4_75S_Smile pdf / 91 kB Stáhnout
 
T5-95S_Smile1.jpg
 
Do sortimentu traktorů s přídomkem S jsme přidali také zástupce oblíbené řady T5 s výkonem 99 koní. Traktor je osazený moderním čtyřválcovým motorem o objemu 3,4 litru a tradiční převodovkou 24 x 24 s elektrohydraulickou reverzací, násobičem kroutícího momentu a ovládáním spojky na řadící páce. Traktor je vybavený moderní kabinou s rozvodem klimatizovaného vzduchu po celém prostoru a stavitelným sloupkem řízení. 
 
Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T5.
 
T5_95S_Smile pdf / 323 kB Stáhnout


T6-125S_Smile1.jpg
Traktory T6.S završují v nabídce značky New Holland skupinu traktorů střední třídy. Jejich montáž probíhá v anglickém Basildonu a jedná se o první traktory, které jsou osazené motory s technologií HI-eSCR bez recirkulace spalin a čtyřsloupkovou kabinou Horizon. Pořízením traktoru T6.S získáte tyto hlavní výhody: 
 
:-) Skvělý motor bez recirkulace spalin a filtru pevných částic. Systém Hi-eSCR získává více energie z paliva a neplýtvá ji na chlazení horkých plynů. Proto jsou motory traktorů New Holland tak živé, hospodárné a spolehlivé.
:-) Spolehlivou převodovku ElectroCommand 16 x 16 se 4 stupni řazenými pod zátěží. Výborně převádí výkon na podložku.
:-) Stylová kabina s odpružením a klimatizací. Model T6.S Plus je navíc vybavený i odpruženou přední nápravou.
:-) Snadno ovladatelný stroj s důrazem na mechanické prvky a minimum elektroniky.
:-) Suverénně nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty traktoru.

Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T6 Smile

T6_125S_Smile pdf / 207 kB Stáhnout


T6-125S_plus1.jpg
  
Výbava modelu T6.125S Plus je rozšířená o 3 velmi užitečné prvky. Jedná se o přední odpruženou nápravu Terraglide, 17tý "ECO" rychlostní stupeň v převodovce, který umožňuje dosahovat rychlosti 40km/h při snížených otáčkách motoru a konečně regulační čerpadlo hydrauliky s průtokem 113l/min a funkcí LoadSensign.
  
T6_125S_Plus pdf / 156 kB Stáhnout

 
T7-165S_Smile1.jpg 
   
Téměř polovina modelů s označením S patří do řady traktorů T7. Jeden spadá do kategorie se standardním rozvorem a dva pak s rozvorem prodlouženým. I zde je kladen důraz na mechanickou jednoduchost. Přesto je i nejjednodušší verze traktorů T7.S osazená axiálním pístovým čerpadlem hydrauliky tak, aby byly traktory schopny pracovat s moderní závěsnou technikou. T7.S si udržují očekávanou úroveň komfortu díky odpružené kabině, přední nápravě a klimatizaci. U všech traktorů T7.S máte k dispozici skvělé šestiválcové motory o objemu 6,7 litru bez recirkulace spalin a filtru pevných částic. Systém HI-eSCR získává více energie z paliva a neplýtvá ji na chlazení horkých plynů. Proto jsou motory traktorů New Holland tak živé, hospodárné a spolehlivé. Převodovka modelů s prodlouženým rozvorem řadí pod zatížením v celém rozsahu a v automatickém režimu 19 stupňů. T7.165S pak řadí pod zatížením šest stupňů a v automatickém režimu řadí13 stupňů. 
   
Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T7 SWB.
     
T7_165S_Smile pdf / 77 kB Stáhnout

   
T7-195S_Smile1.jpg 

 Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T7 LWB.
 
T7_195S_Smile pdf / 73 kB Stáhnout


T7-215S_Smile1.jpg

T7_215S_Smile pdf / 74 kB Stáhnout

Technické dotazy k univerzálním zemědělským traktorům NEW HOLLAND

Pokud vás zaujal tento stroj a nenašli jste zde vše, co potřebujete vědět, nezoufejte.
Náš produktový specialista vám rád odpoví na všechny technické dotazy. Zeptat se jej můžete také na různé varianty výbav našich strojů a skladovou dostupnost. Na kontakty se dostanete kliknutím na nadpis.

Dotazy ohlednědě cen konkrétních strojů prosím směřujte na regionální obchodní zástupce. 

Technické dotazy ke kompaktním zemědělským traktorům NEW HOLLAND

Pokud vás zaujal tento stroj a nenašli jste zde vše, co potřebujete vědět, nezoufejte.
Náš produktový specialista vám rád odpoví na všechny technické dotazy. Zeptat se jej můžete také na různé varianty výbav našich strojů a skladovou dostupnost. Na kontakty se dostanete kliknutím na nadpis.

Dotazy ohlednědě cen konkrétních strojů prosím směřujte na regionální obchodní zástupce. 

​ 
  • Na fotografiích jsou vyobrazeny nabízené modely, přesto fotografie mohou obsahovat příplatkovou výbavu – konkrétní výbavu stroje prosím prokonzultujte s autorizovanými prodejci New Holland, děkujeme za pochopení.
  • Jedná se o obchodní sdělení, nikoliv však závaznou obchodní nabídku společnosti. AGROTEC a. s. Brněnská 74, 693 01 Hustopeče, IČ: 00544957, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/138. 
  • Zájemci o financování budou procházet hodnocením bonity klienta. Všechny uváděné ceny jsou bez DPH a platné od 20.7. do 31. prosince 2019.