Přinášíme vám oblíbené akční modely traktorů Smile za stále zajímavých podmínek.  

Dodatečné označení „S“ u nás nyní najdete celkem na čtyřech modelech traktorů v nejžádanějším výkonovém spektru, tedy od 75 do 215 koní maximálního výkonu. Jedná se o traktory, které kladou důraz na mechanickou jednoduchost a majitelům přináší vynikající poměr ceny a užitné hodnoty. Byly navržené s cílem uspokojit zákazníky, kteří hledají jednoduchý, v maximální možné míře mechanicky ovládaný traktor bez monitorů a dalších vychytávek. Traktory jsou vybavené pro práci a poskytují v dnešní době očekávaný komfort, takže cena ja konečná a nikdo nemusí přemlouvat svého vedoucího, aby mu do traktoru doplatil v dnešní době již standardní prvky výbavy. Konkrétně se jedná o kompaktní modely T4.75S a traktovy vyšší střední třídy pak reprezentují modely T7.165S, T7.195S a T7.215S, kdy číslovka za označením modelové řady udává maximální výkon traktoru bez navýšení, tj. výkon disponibilní i pro tahové práce


 
T4.S jsou v sortimentu New Holland „první“ zemědělské traktory, které zastanou klasické práce jako je sklizeň a ošetřování píce, příprava půdy či doprava. Ve větších podnicích najdou uplatnění například v agregaci se zastýlacím vozem. Dobře poslouží také při údržbě sportovních a výrobních areálů. Základem je lety prověřený tříválcový motor o objemu tři litry kombinovaný s  převodovkou 12 x 12 s mechanicky ovládanou hydraulickou reverzací pojezdu a maximální rychlostí jízdy 40 km/h. Prodloužené směny vám zpříjemní rovná podlaha, klimatizace, rádio s Bluetooth, vzduchem odpružená sedačka a čtyř sloupková kabina s dobrým výhledem. Součástí standardní výbavy jsou také vzduchové brzdy přívěsu, Eko režim PTO (540/540 Eco), sedačka spolujezdce a 150 kg přední závaží.
 

Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T4.S

Specifikace_T4.75S_2020 pdf / 115 kB Stáhnout
 
 
   
Polovina modelů s označením S patří do řady traktorů T7. Jeden spadá do kategorie se standardním rozvorem a dva pak s rozvorem prodlouženým. I zde je kladen důraz na mechanickou jednoduchost. Přesto je i nejjednodušší verze traktorů T7.S osazená axiálním pístovým čerpadlem hydrauliky tak, aby byly traktory schopny pracovat s moderní závěsnou technikou. T7.S si udržují očekávanou úroveň komfortu díky odpružené kabině, přední nápravě a klimatizaci. U všech traktorů T7.S máte k dispozici skvělé šestiválcové motory o objemu 6,7 litru bez recirkulace spalin a filtru pevných částic. Systém HI-eSCR získává více energie z paliva a neplýtvá ji na chlazení horkých plynů. Proto jsou motory traktorů New Holland tak živé, hospodárné a spolehlivé. Převodovka modelů s prodlouženým rozvorem řadí pod zatížením v celém rozsahu a v automatickém režimu 19 stupňů. T7.165S pak řadí pod zatížením šest stupňů a v automatickém režimu řadí13 stupňů. 
   

Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T7 SWB.

     
Specifikace_T7.165S_2020 pdf / 76 kB Stáhnout

   
 
 

 Zde se nachází kompletní produktová prezentace modelové řady T7 LWB.

 
Specifikace_T7.195S_2020 pdf / 73 kB StáhnoutSpecifikace_T7.215S_2020 pdf / 74 kB Stáhnout

Technické dotazy k univerzálním zemědělským traktorům NEW HOLLAND

Pokud vás zaujal tento stroj a nenašli jste zde vše, co potřebujete vědět, nezoufejte.
Náš produktový specialista vám rád odpoví na všechny technické dotazy. Zeptat se jej můžete také na různé varianty výbav našich strojů a skladovou dostupnost. Na kontakty se dostanete kliknutím na nadpis.

Dotazy ohlednědě cen konkrétních strojů prosím směřujte na regionální obchodní zástupce. 

Cenová nabídka na tento stroj

Obchodní zástupce New Holland z regionu kde podnikáte vám rád a zpracuje cenovou nabídku na vybraný stroj. Dole najdete odkaz na kontaktní formulář, jehož pomocí si můžete informace vyžádat. 


​ 
  • Na fotografiích jsou vyobrazeny nabízené modely, přesto fotografie mohou obsahovat příplatkovou výbavu – konkrétní výbavu stroje prosím prokonzultujte s autorizovanými prodejci New Holland, děkujeme za pochopení.
  • Jedná se o obchodní sdělení, nikoliv však závaznou obchodní nabídku společnosti. AGROTEC a. s. Brněnská 74, 693 01 Hustopeče, IČ: 00544957, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/138. 
  • Zájemci o financování budou procházet hodnocením bonity klienta. Všechny uváděné ceny jsou bez DPH a platné od 17.11. do 31.12. 2020 nebo do vyprodání zásob.