New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka

Děkujeme za návštěvu DOD na vzorové farmě ZEMOS, a.s. ve Velkých Němčicích

DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND

Vážení přátelé, zemědělci,

jménem společnosti AGROTEC, a.s. bychom Vám rádi poděkovali za účast na Dni otevřených dveří, který se konal v prostorách vzorové farmy techniky NEW HOLLAND (areál ZEMOS, a.s. Velké Němčice).

Celkem jste mohli zhlédnout 31 souprav strojů New Holland a sortimentu závěsné techniky AGROTEC, a.s. Zastoupeny byly i žhavé novinky např. traktor T5.100 s čelním nakladačem, nový T6.180 a T7.165.

 

 

 

A jelikož Hustopeče leží v srdci jižní Moravy a jsou obklopeny mnoha vinohrady nechyběla ani výstava vinařské techniky.

 

 

Připraven pro Vás byl bohatý odborný program, kterým bylo komentování videí, na blízkém poli se odehrávaly předváděčky vybraných souprav. Dokonce přiletěla i helikoptéra spolu s Jamesem Bondem a jeho Bond girl. Ti nám představili budoucnost servisních služeb v zemědělství. Divize osobních automobilů si pro Vás připravila testovací jízdy s novým KODIAQEM z dílny Škodovky a Kií SPORTAGE.

 

 

Nejmenší návštěvníci zcela jistě ocenili RC traktůrky na dálkové ovládání, nebo připravený FANSHOP značky NEW HOLLAND.

Podívejte se na video, které dokazuje, že traktůrky byly příjemným zpestřením celé akce.

 

 

Prohlédněte si fotografie z akce ve fotogalerii níže. Za zachycení celého dne děkujeme http://www.marekmusilfoto.cz/.

AGROTEC a.s., 28. 4. 2017

DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND DOD na vzorové farmě techniky NEW HOLLAND

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk