New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka

Jako vaše Džínsy!

Používáte je denně, jsou Univerzální, Odolné, Dostupné i Pohodlné a navíc modré. Je řeč o oblíbených kalhotách nebo o traktorech New Holland střední třídy? Určitě o obojím, protože nic nemůže lépe vystihnout vlastnosti nových traktorů New Holland než kvalitní Jeansy.

Džínsy můžete použít při fyzické práci na zahradě, jako klasické volnočasové kalhoty k tričku či s košilí a kravatou k saku při méně formálních společenských záležitostech. Stejně tak univerzální jsou i nové traktory New Holland. Máte k dispozici hned čtyři modelové řady, jmenovitě TD5, T4PowerStar, T4 a T5 s výkony od 55 do 115 hp. V každé z řad můžete volit mezi několika verzemi převodovky, od úplně nejjednodušší mechanické 12 x 12 s mechanickou reverzací u TD5, přes 12 x 12 s mechanicky hydraulickou reverzací, jež šetří převodovku až po oblíbenou převodovku 16 x 16 ElectroCommand, kde ve čtyřech skupinách řadíte vždy čtyři stupně pod zatížením a v celém rozsahu rychlostí pouze jednou musíte sešlápnout spojkový pedál, protože mezi horními dvěma a spodními dvěma skupinami přecházíte pouze roboticky pomocí tlačítka na řadící páce. Samozřejmostí je agregace s čelním nakladačem, kdy přípravu na čelní nakladač je nejvýhodnější si nechat namontovat přímo z výroby. Je to cenově velmi výhodné a navíc jde o technicky propracovanou variantu přesně na míru traktoru. Traktory řady T4 a T5 mají speciálně konstruovaný předek traktoru. Pokud se i po několika letech rozhodnete pro montáž předních ramen a PTO, není to žádný problém.

Denně je používáte, jsou pevné a odolné. I když se s nimi něco stane, tak je snadno a rychle uvedete do původního stavu.  Takové jsou vaše džínsy a to stejné můžete očekávat i od traktorů New Holland. Odolnost, či chcete-li spolehlivost, mají traktory New Holland prostě v genech. Hlavní komponenty traktorů jako jsou motory, převodovky, nápravy či kabiny se vyrábí v sesterských společnostech, takže New Holland má plnou kontrolu nad jejich kvalitou. Díky centrálnímu nákupu v rámci CNH Industrial jsou všechny nakupované díly pod neustálou kontrolou kvality. Montáž probíhá v evropských závodech s dlouholetou tradicí a podle osvědčených postupů World Class Manufactoring, které mají svůj původ v japonském řízení kvality. Spolehlivost traktorů New Holland je také ověřená zemědělskou praxí. Řada předchůdců dnešních traktorů T4 a T5 slouží na farmách s živočišnou výrobou, kde při agregaci s krmným vozem není problém během deseti let najet až 26.000 mth. A traktory New Holland to zvládají! Stroj je stroj a i když se s ním něco stane, máte k dispozici silnou a stabilní dealerskou síť, která se o vás postará.

Již u samých počátků značky New Holland stály zásadní inovace, které byly dostupné široké skupině farmářů a pomáhaly jim zvýšit produktivitu práce. Ať již se jednalo o vodou chlazený stacionární motor, první průmyslově vyráběný traktor ve fordových závodech či první evropská samojízdná sklízecí mlátička MZ ze Zedelgemu. Dnes New Holland patří do jedné z největších průmyslových skupin na světě. Díky tomu jsou stroje New Holland dostupné široké skupině zemědělců i dnes. Protože na co by byly špičkové inovace, když by si je mohla dovolit jen hrstka uživatelů? Společný vývoj v rámci CNH Industrial, společný nákup dílů v rámci celého uskupení FIAT Group, hromadná výroba desítek tisíc kusů traktorů, to jsou místa, kde vznikají úspory, které následně přenášíme na farmáře. New Holland tak nevyrábí „levné traktory“, ale výborné stroje umí udělat hospodárně. Proto máte k dispozici nejmodernější techniku se špičkovým poměrem ceny a hodnoty. Prostě dostupné, jako vaše džínsy!    

Jsou moderní, nadčasové, perfektně padnou, prostě a jednoduše pohodlné. Ano přesně jako vaše modré džínsy. Podívejte se na ladné křivky splývavé kapoty traktorů New Holland s typickou maskou s „kočičíma očima“, přes kterou máte nerušených výhled na práci. Široce otevíratelnými dveřmi vstoupíte do nové kabiny Delux Vision View, která je společná pro traktory T4PowerStar, T4 a T5. K dispozici máte plnohodnotnou sedačku pro spolujezdce a pohodlnou odpruženou sedačku pro řidiče, kterou lze u vybraných modelů otočit o 15°do boku. Nohou sešlápnete pedál pro aretaci sloupku řízení a volant se všemi ovladači a přístrojovým panelem si nastavíte přesně tak, jak potřebujete. Máte nerušený výhled do stran, na bočně nesené nářadí a díky prodlouženému zadnímu oknu i na tříbodový závěs. Široký průhledový panel ve střeše s úzkým nosníkem umožňuje výborný výhled i na čelní nakladač v nejvyšší poloze. Velmi dobře je v traktoru řešený i systém ventilace. Vzduch do kabiny vstupuje přes uhlíkové filtry, které zachycují škodliviny při postřiku. Vzduch v kabině může jak vyhřívat, tak chladit – klimatizace je v základní výbavě všech traktorů. V kabině Delux Vision View je vzduch rozváděn po kabině dvou zónově deseti průduchy, takže se vám v zimě nemlží okna a v létě vám „nepadá sníh za krk“. Ovládací prvky traktoru jsou ergonomicky soustředěné do panelu Command Arch. U většiny traktorů reverzujete pomocí hydraulicky ovládaných spojek. Ovládání hydrauliky reverzace může probíhat mechanicky nebo elektronicky. U elektronické verze si může modulovat agresivitu reverzace, což oceníte při práci s čelním nakladačem. Pro nakladač je k dispozici celá řada řešení od mechanických joysticků až po elektronický joystick integrovaný do loketní opěrky sedačky u modelu T5 s převodovkou ElectroCommand. Jako klasické džínsy mají i kabiny traktorů New Holland řadu kapes a schránek, které umožňují udržovat v traktoru věci na svém místě.

Většina z vás si oblíbila džínsy pro jejich odolnost, dostupnost, pohodlí a univerzální použití a tak věříme, že si stejně tak oblíbíte i modré traktory New Holland, protože jsou prostě stejné „jako vaše džínsy.“

Ing. Aleš Petr, AGROTEC a.s., 23. 4. 2014

Jeansy_web Jeansy_web Jeansy_web jeansy_techagro_ jeansy_techagro jeansy_techagro jeansy_techagro jeansy_techagro jeansy_techagro jeansy_techagro jeansy_techagro jeansy_techagro

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk