New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka

Kardinál Dominik Duka OP požehnal novému traktoru

žehnání traktoru

V sobotu  20.května požehnal v Bělé u Liberka kardinál Dominik Duka OP traktoru, který si nově zakoupila společnost D – agro.

 

D-agro s.r.o.  hospodaří téměř na 100 ha trvalého travního porostu a chová přes 50 kusů skotu. Sídlí v areálu nově opraveného kravína v Bělé u Liberka. Firma D-agro hospodaří v klidném prostředí Orlických hor a ve svých končinách má dlouholetou tradici. Se společností D-agro s.r.o. dlouhodobě spolupracuje náš dealer Agroservis Záměl. 

 

 

Pan Chudoba, jeden z majitelů firmy D-agro s.r.o., se stará o rozvoj obce a místního hospodářství. Mimojiné pomohl obci také se získáním dotace na opravu kostela.

 

Technickou stránku provozu svého hospodářství zajišťuje především traktory New Holland. Byl to právě nově zakoupený modrý přírůstek, který dostal požehnaní od kardinála Dominika Duky OP. Kardinál Duka při této příležitosti přijel do Bělé u Liberka odsloužit mši a následně požehnal novému traktoru. Duka je 36. arcibiskup pražský, předseda České biskupské konference a kardinálem byl jmenován v roce 2012.

 

 

AGROTEC a.s., 25. 5. 2017

žehnání traktoru v Bělé žehnání traktoru v Bělé žehnání traktoru v Bělé žehnání traktoru v Bělé žehnání traktoru v Bělé

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk