Telematika CNH od teď už navždy zdarma

25. 06. 2024 , Ing. Alžběta Filová

Telematika vám usnadní život. A co ji takhle mít od teď už navždy zdarma.
Pro nové stroje i ty, co licenci už používají bude s platností od 26. 6. 2024 LICENCE ZDARMA.
Jinými slovy CONNECTIVITY INCLUDED - týká se softwaru, nikoliv hardwaru.

Více info zjistíte v tomto příspěvku.

CONNECTIVITY INCLUDED


Přesně tak se jmenuje služba, která je od 26. 6. 2024 k dispozici pro stroje CNH a to ZDARMA.
Už žádné předplatné ani žádné aktivace telematiky, prostě součást stroje - STANDARD.

Telematika je dnes součástí většiny strojů z výroby a kupuje se k nim jen licence na připojení na 5 let.
Do strojů, které nejsou z výroby vybaveny telematikou přímo se dá hardware koupit prostřednictvím náhradních dílů a opět se dokoupila licence na připojení na 5 let.

Co tedy nyní musíte udělat proto, aby byla tato služba telematiky už navždy zdarma?
Potvrdit a přijmout podmínky EULA. To je klíčem k neomezené funkčnosti.

Jaké varianty můžou nastat:

  • Zákazníci s aktivním předplatným a přijatou licenční smlouvou EULA (End User License Agreement) nepotřebují žádné kroky; předplatné se automaticky prodlouží na neurčito.
  • Zákazníci s aktivním předplatným a bez reakce na EULA se budou muset co nejdříve přihlásit do PLM Connect a přijmout EULA, to se týká i nových jednotek vybavených telematikou z výroby.
  • U zákazníků s vypršeným předplatným a dříve přijatou smlouvou EULA se po přihlášení do systému PLM Connect a přijetí nové smlouvy EULA spustí služby zahrnující konektivitu.
  • U zákazníků s odmítnutou smlouvou EULA bude společnost THD kontaktovat zákazníky s žádostí o obnovení smlouvy EULA. Po resetování stavu EULA společností THD se po přihlášení do PLM Connect a přijetí nové EULA spustí služby Connectivity Included.
    Počínaje 26. červnem bude v průběhu několika týdnů probíhat průběžná aktivace, která tyto způsobilé jednotky uvede do provozu. Telematické modemy (PCM a CM1xx) zakoupené prostřednictvím našeho kanálu CNH Parts budou rovněž využívat stejná řešení Connectivity Included a nebudou vyžadovat zakoupení samostatného předplatného.
Zákazníci rovněž obdrželi e-mail s touto informací:

Jak získat připojení vašeho stroje.
  • Pokud jste již přijali licenční smlouvu s koncovým uživatelem (EULA) a využíváte služby konektivity, není třeba podnikat žádné kroky. Stroje s akceptovanou smlouvou EULA automaticky obdrží aktualizaci Connectivity Included.
  • Pokud jste ještě smlouvu EULA prostřednictvím účtu PLM Connect nepřijali, kontaktujte svého obchodního zástupce, jak svůj stroj připravit na bezplatný upgrade Connectivity Included:
- Po přijetí smlouvy EULA bude na vašem stroji automaticky aktivována služba Connectivity Included při příštím otočením klíčů.

- Pokud máte deaktivované nebo vypršené předplatné Telematics, musíte se obrátit na svého prodejce, abyste získali nové předplatné Telematics a přijali smlouvu EULA podle výše uvedených kroků.Obchodní zástupci pro značku New Holland vám s případnými nejasnostmi rádi pomůžou.

Tým AGROTEC New Holland
 

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.