Traktory T3.50F pro údržbu krajiny

08. 02. 2019 , Ing. Aleš Petr

Traktory řady T3.50F se řadí mezi speciály. A opravdu mají řadu speciálních funkcí, které oceníte každý den. Více vám jednotlivé funce představujeme v našem článku. 

Traktory řady T3F jsou od výrobce koncipované jako jednodušší speciální traktory pro práci ve vinicích a sadech. A protože práce v sadech a vinicích je náročná, mají T3F většinu funkcí jako velké zemědělské traktory. 
  • T3F umí standardně jezdit rychlostí 40 km/h, což v kategorií komunálních traktorů není běžné. Traktory mohou být navíc osazené vzduchovými brzdami, takže i s relativně malým traktorem lze tahat klasické zemědělské vleky, kterých je všude plno. 
  • Traktor sám o sobě žádnou práci neudělá. Je potřeba jej agregovat se závěsným strojem. T3F zvládne zvednout na zadním tříbodovém závěsu 2.200 kg. Dokáže tak pracovat s řadou klasických zemědělských strojů jako jsou mulčovače, rotavátory a podobně. Na tyto závěsné stroje má traktor i dostatek výkonu. Například s kvalitním mulčovačem zvládne vyčistit pozemek i od náletových dřevin. 
  • Pro pohon velké skupiny komunálního nářadí, jako jsou například kartáče je nutký také dostatečný průtok hydraulického oleje. T3.50F poskytuje průtok 52 l oleje / min a navíc má samostatné čerpadlo hydrauliky pro řízení.
  • Nádrž o objemu 60 litrů vás nechá pracovat celý den bez nutnosti tankovat. 
  • Značka New Holland je známá inovativními řešeními v oblasti úpravy spalin. Traktory T3F plní emisní limity bez filtrů pevných částic i systému SCR. Obsluha stroje ve tedy velmi jednoduchá a nemusíte se bát mimořádných nákladů spojených například s výměnou filtru pevných částic. 
  • V komunální oblasti jsou potřeba kompaktní traktory. T3F lze postavit tak, že šířkou jen nepatrně přesahuje 140 cm. Bez problémů jej lze využít na údržbu cyklostezek, chodníků v parcích a podobně. 
  • Ať je zima nebo parné léto, kabina poskytuje kvalitní pracovní prostředí. To je v době všeobecného nedostatku pracovních sil důležité. 
  To vše pořídíte za méně než 650.000 Kč bez DPH. Uvedená cena platí na skladové traktory, do vyprodání zásob a stroje jsou ihned k dispozici. Připravte se na jaro. 

Přehled modelů řady T3F

Inz_KT_1920x630_T3F_text-crop.png