AGROTEC a.s. je největším dodavatelem pozemní techniky v ČR

Toho jsme dosáhli díky vám, zákazníkům a velmi si projevené důvěry vážíme. Naším cílem je, aby pro každého z vás byla skupina AGROTEC synonymem kvality, odpovědnosti a důvěry, kdykoliv se spolu potkáme.

AGROTEC Group je ekonomicky stabilní a prosperující skupina. Od roku 1990 rosteme v obratu i počtu zaměstnanců. Naše podnikání prověřily významné společenské, politické i ekonomické změny. Víme, co znamená restrukturalizace hospodářství, ekonomická recese i finanční krize. Kontinuálně rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby ve všech oblastech našeho podnikání.


Zde se můžete podívat na celou prezentaci o AGROTEC Group

 

Acko.png

zemědělské divize Agrotec a.s.

V rámci AGROTEC a.s. se o vše související se značkou New Holland stará Divize zemědělské a stavební techniky. Od roku 1992 jsme výhradním dovozcem zemědělské techniky New Holland Agriculture a jí předcházejících značek. Máme vybudované kvalitní zázemí, propracovanou logistiku a čerpáme z dlouholetých zkušeností v oblasti péče o techniku. Máte tak jistotu, že o váš stroj bude vždy dobře postaráno.
O ostatní importérsky zastupované značky pečuje Divize závěsné a přívěsné techniky, která má ve svém prodejním portfoliu především zahraniční značky AMAZONE, Pichon, Tehnos a New Holland Kongskilde.  

AGT-ZST_Prodej-Hustopece-crop.jpg   14.jpg   DSC_0381.JPG


Prodej & servis techniky

AGROTEC a.s. na trhu působí především jako importer zemědělské techniky. Stroje importérsky zastupovaných značek na trh dodáváme prostřednictvím autorizované prodejní sítě, která v současnosti sestává z osmi samostatných firem a 23 provozoven. Ve spolupráci s výrobcem každoročně probíhá recertifikace autorizovaných prodejních míst tak, abychom měli přehled o rozsahu a kvalitě vám poskytovaných služeb.

Plakety.jpg

V rámci AGROTEC a.s. máme vytvořená oddělení, které se specializují na poskytování důležitých služeb napříč zastupovanými značkami. Oddělení Atech se stará o technické poradenství, školení servisních techniků a praktické doškolování uživatelé. Aparts zajišťuje dodávníky náhradních dílů všech značek a oddělení Afinance se specializuje na dotace, pojištění a financování techniky.

AGROTEC a.s. působí na trhu České republiky nejen v roli importéra - velkoobchodníka, ale také jako oblastní autorizovaný prodejce. Konkrétně jde o oblast jižní a střední Moravy, Žďárska, Svitavska a Ústeckoorlicka. V této oblasti působí 8 obchodníků, kteří mají k dispozici 4 servisní střediska v domovských Hustopečích, Svitavách, ve Žďáře nad Sázavou a Trnavě u Třebíče. 
Kromě sortimentu strojů New Holland pro Vás obchodníci AGROTEC a.s. zajistí i závěsné stroje Amazone, Pichon, Tehnos. Protože působíme ve vinařském kraji, máme v sortimentu také speciální techniku od firem Provitis, Dondi a další. 

Značka New Holland Agriculture         NHAG_LOGO_3D_WEB.png

Co mají společného nejúspěšnější farmáři a poskytovatelé služeb z celého světa? Všichni spoléhají na značku New Holland. New Holland vždy nabízí to pravé vybavení pro práce v zemědělství - s nízkými náklady a vysokou produktivitou. Ať jste poskytovatel služeb zemědělskou technikou, velký farmář, chovatel dobytka, vinař, sadař nebo se zabýváte údržbou krajiny, New Holland vám vždy nabídne vhodné řešení založené na nejnovějších technologií. Výrobky New Holland na trhu zastupují profesionálové s tradicí, na které se můžete spolehnout. My jsme inovátoři, my jsme New Holland. 
 

Historie New Holland

 

To je historie vynalézavosti, trvalého zlepšování a celkové dokonalosti. Příběh New Holland Agriculture – značky skupiny CNH Industrial, která činí technologii ještě jednodušší, ještě přístupnější a ještě efektivnější a stanovuje nová evropská a mezinárodní měřítka. Prvně a především je New Holland Agriculture ovlivněn svým dědictvím, mimořádným bohatstvím zkušeností a dovedností, díky kterým je v sektoru zemědělských strojů jedinečný. Společnost je výsledkem důvtipu čtyř velkých průkopníků a trvalého hledání inovací a dokonalosti, které inspirovaly její zaměstnance dříve i nyní. Všechno spojoval jediný cíl – usnadnit práci v zemědělství. Ale vezměme to od začátku. Kdo jsou tito čtyři průkopníci?
 

Vývoj nových strojů New Holland

 

Pracovní postupy v zemědělství se mění. Nastupují nové trendy s novými požadavky na techniku. Moderní farmy staví na produktivitě a výkonnosti. Na to reaguje New Holland při vývoji strojů – jsou na vysoké technické úrovni, jednoduché a dostupné. Prostě takové jak je znáte a jak je máte rádi. Každý z výrobních závodů New Holland je zaměřen na určitou skupinu výrobků. To umožňuje inženýrům New Holland se plně orientovat na každé detaily z dané skupiny strojů. Mají tak i blízko k zákazníkům, kteří se podílejí na vývoji a testování produktů.


Návštěvy výrobních závodů New Holland

 

Společnost New Holland se o své zákazníky stará. Důkazem jsou i nová centra pro návštěvníky výrobních závodů v belgickém Zedelgemu, anglickém Basildonu, italském Turíně či Wichitě v USA Kromě komerčního aspektu, které nabízí zákaznické centum CNH Industrial Village, zde naleznete výrobky značek CNH, Iveco a FPT Industrial a poprodejní asistenční služby. CNH Industrial Village je symbolické místo, které v sobě spojuje prvky z minulosti, současnosti i budoucnosti.

Videogalerie