New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
web_banner2
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka

Stavebná a komunálna technika

Šmykom riadené nakladače

Hlavnou výhodou nakladačov New Holland je unikátny, patentovaný, zvislý zdvih ramena. Ďalšou prednosťou je robustnosť, konštrukčné usporiadanie umožňujúce dlhší rázvor, čo zaisťuje lepšiu stabilitu. Stroje môžete ovládať mechanicky s možnosť voľby medzi nožným a ručným ovládaním. Komfortnejšie ovládanie v sebe prináša nízkotlaký pilotný systém, ktorý sa ovláda pomocou joystickov. Presnosť a citlivosť v ovládania má nesmierny prínos na zvýšenie produktivity. Modely s označením „C“ sa dodávajú s pásovým podvozkom, vhodným do ťažkých pracovných podmienok.

 

Více informací o tomto produktu

Kolesové nakladače

U nového radu nakladačov značky New Holland je možné nastaviť štyri rôzne výkonové úrovne motora a prispôsobiť tak stroj pracovným požiadavkám. Úspora paliva u motorov Common Rail je tak nesporná. Nové možnosti nastavenia automatických činností výložníka nakladača uľahčujú obsluhe práciu ako nikdy predtým. Niekteré modely strojov majú možnosť voľby medzi ťažobnou „Z“ alebo manipulačnou paralelogramovou kinematikou.

Více informací o tomto produktu

Pásová midirypadla

Jedná se o kategorii středních rypadel do deseti tun, která nabízejí uložení ramene vedle kabiny i tzv. mimoosé rameno. Modely jsou dostupné v provedení se zkrácenou zádí a přední radlicí. Svou hmotností jsou variantou k rypadlonakladačům, přičemž jsou svou výkonností při rýpání ve srovnání s rypadlonakladačem nedostižitelné. Navíc nabízejí možnost využívat režimy nastavení hydraulického systému pro různé speciální práce.

Více informací o tomto produktu

Grejdry

Králem dokončovacích strojů je bezesporu Grader. Uspořádání otočného kloubu před kabinou je přínosem pro jednodušší ovládání stroje. Mechanické ovládání rozvaděče přináší přesnou a okamžitou reakci na pokyny obsluhy. Prostorná kabina umožňuje obsluze stát při práci se strojem, a tím získat dokonalý přehled o činnosti středové radlice. Tato výhoda je navíc podtržena dokonalým prosklením a úzkými sloupky kabiny. Jedinečné řešení pohonu přední nápravy splňuje požadavky i té nejnáročnější obsluhy stroje.

Více informací o tomto produktu

Dozery

Komfort ovládání dozerů, možnosti diagnostiky případných závad jsou na opravdu vysoké úrovni. Nově se do těchto strojů zavádí elektrohydraulické ovládání. Přesnost ovládání tohoto systému je nesporná. Současná nabídka obsahuje kvalitní model, který se vyznačuje hydrostatickým pohonem. Silnější model využívá osvědčený hydrodynamický pojezd v kombinaci s převodovkou PowerShift a diferenciálním řízením. Ergonomicky rozmístěné ovladače v kabině a výborný výhled na pracovní nástroje jsou nesporným faktem dozerů New Holland. Elektronické vstřikování zajišťuje přesnou dávku paliva vzhledem k zatížení stroje a optimalizuje jeho spotřebu. Pro lepší přístup ke strojním celkům lze kabinu odklopit. Nízko uložený motor, tedy i nízko umístěné těžiště, zabezpečuje výbornou stabilitu i na prudkých svazích.
 

Více informací o tomto produktu

Rýpadlo - nakladače

Sú najčastejšou voľbou zákazníkov na trhu so stavebnými strojmi. Špičková kvalita strojov a univerzálnosť použitia predurčujú tento stroj k maximálnemu prínosu pre zákazníka. Výkonný motor s vstrekovaním Common Rail spĺňa ekologickú normu Tier 4i pomocou technologie CEGR (recirkulácie ochladených výfukových plynov) a DPF filtra pevných častíc. Diagnostika stroja a motora, zvlášť teraz, je jednoduchou záležitosťou. Osvedčené joysticky pre pohodlné a precízne ovládanie podkopového zariadenia sú  u strojov New Holland samozrejmosťou. Model B110C je v súčasnosti ponúkaný s lomeným nakladacím výložníkom (verzia TC), ktorý prináša výhody z modelu B115C. Robustnosť verzie TC je zvýšená možnosťou použitia 20" kolies vpredu a 30" vzadu.
 

Více informací o tomto produktu

Kolová rypadla

Hydraulické rypadlo s kolovým podvozkem je správná kombinace, která v sobě zahrnuje potřebnou rypnou sílu a schopnost okamžité mobility celého stroje.Špičková technologie elektrohydraulického ovládání známá z předchozí řady byla převzata a zdokonalena v nové generaci kolových rýpadel řady B PRO. Tři nové modely, v řadě od 15 do 19 tun, vynikají velmi precizní prací, a to pomocí nových ovladačů a vystupují jako obzvláště jednoduché na ovládání a servis. Nabízí vysoce profesionální balíček, který přináší vysokou produktivitu a spolehlivost při nízkých provozních nákladech. Snadná diagnostika všech strojních uzlů stroje je důležitým argumentem. Propojení řídících elektronických jednotek digitální sítí CAN-BUS se stává u stavebních strojů standardem. Toto řešení umožňuje nastavení parametrů stroje přímo z kabiny a specifickým nastavením stroje lze vyhovět zvykům obsluhy.

Více informací o tomto produktu

Kompaktné kolesové nakladače

Kompaktné kolesové nakladače značky New Holland Vás prekvapia svojimi manévrovacími schopnosťami. Vďaka hydrostatickému pojazdu sa vyznačujú presným a citlivým pohybom. Hydraulický systém s prídavným okruhom zvláda prácu s lopatou až do objemu 1,2 m3. Kompaktnosť nakladača podčiarkuje i vynikajúci výhľad všetkými  smermi.

Více informací o tomto produktu

BOOMER EASYDRIVE (46 až 54 hp)

Rad kompaktných traktorov New Holland Boomer EasyDrive je vybavený novými zariadeniami. Akokoľvek chcete traktory Boomer EasyDrive využívať, vždy ich môžete vybaviť presne podľa Vašich potrieb. Dva modely motorov s výkonom od 46 do 54 k. V štandarde predná hnaná náprava 4WD alebo na prianie náprava SuperSteer so Sensitrak, ktorá zníži polomer otáčenia na 2 794 mm. Unikátna plynulá prevodovka EasyDrive CVT v každom novom traktore Boomer EasyDrive prináša novou úroveň prevádzkovej účinnosti.

Více informací o tomto produktu

Pásová minirypadla

New Holland - Kobelco vyrábí výhradně minirypadla se zkrácenou zádí. Nástavba při otáčení nevybočuje z půdorysu pásu, čímž je práce ve stísněných podmínkách snadnou záležitostí. Ruční práce lze omezit na minimum. Mimoosé rýpání je standardní záležitostí, stačí zvolit pouze model stroje, a tím i možný hloubkový dosah. Originální hydraulický systém značky Kobelco je zárukou spolehlivosti, preciznosti a vysoké výkonnosti.

Více informací o tomto produktu

Pásová rypadla

Rypadla na pásových podvozcích vyrábíme v korporaci s japonským výrobcem Kobelco. Dosahujeme tak maximální kvality těchto strojů. Propracovaná konstrukce hydraulického systému a zejména rozvaděče umožňuje využívat hydraulický výkon tak, jak je potřeba - za účelem dosažení maximálních pracovních výkonů. Tlakový olej je dodáván čerpadly s elektronickou regulací. Výkonnostní a ekonomický pracovní režim je doplněn speciálními režimy pro kladivo a nůžky. Nastavení průtoku a tlaku pro tato zařízení je možné provést přímo z kabiny. Většina modelů z nové C řady pásových rypadel jako pohonnou jednotku využívá motory od společnosti FPT (Fiat Powertrain Technologies), které řeší emisní normu Tier 4i pomocí technologie SCR (selektivní katalytická redukce). V menší míře se využívají motory japonských renomovaných značek Mitshubishi nebo Hino.

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk