New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka

Uzavřely se brány světové výstavy EXPO 2015 v Miláně se zajímavým tématem „Potraviny pro planetu energie pro život“.

expo_team

Expozici značky New Holland Agriculture navštívilo celkem 850 000 lidí. Za šest měsíců, kdy probíhala světová výstava EXPO, hostil pavilon New Holland Agriculture řadu zajímavých akcí, získal prestižní ocenění a přilákal značné množství návštěvníků.

Jako jediný výrobce zemědělské techniky s vlastním pavilonem na EXPO jsme na sebe vzali morální povinnost demonstrovat životní důležitost zemědělské techniky pro moderní, efektivní a trvale udržitelné zemědělství. Cíle účasti na výstavě byly jasné a ambiciózní: zaujmout náročné návštěvníky světové výstavy z řad široké, mezinárodní veřejnosti a srozumitelně jim představit koncept trvale udržitelné a energeticky nezávislé farmy a vysvětlit důležitost farmářů a jejich mechanizace pro výrobu potravin.

Po šesti měsících můžeme s klidem prohlásit, že účast značky New Holland Agriculture na EXP0 2015 s “Trvale udržitelnou farmou” své cíle splnila a překonala i optimistická očekávání. Celkem pavilonem prošlo více jak 850 000 návštěvníků, a zvláště ke konci výstavy se dveře téměř nezavřely.

Všechny příznivce značky New Holland může navíc těšit, že návštěvníci nebyli jen z řad veřejnosti, ale velmi často náš pavilon navštěvovali farmáři, fandové zemědělské techniky, zemědělští novináři a členové zájmových organizací ze zemědělství, kteří se na světovou výstavu se zemědělskou tématikou přišli podívat a logicky zamířili do míst, která jsou jim známá a za lidmi, kteří jsou jim blízcí.

I proto expozice značky New Holland Agriculture získala ocenění volně přeložené jako „Firemní expozice s největším přesahem do budoucnosti“ (best Corporate Pavilion at the Class Expo Pavilion Heritage Awards), které bylo udělováno ve spolupráci s Mezinárodními universitami (International Laureate Universities) a Světovou asociací agronomů (World Association of Agronomists).

Uzavření bran výstaviště však neznamená, že stále nemůžete nasát trochu atmosféry z výstavy a pavilonu New Holland Agriculture. Podívejte se na zajímavá videa:

New Holland at Expo Milano 2015 - The experience

 

The Sustainable Farm Pavilion

Ing. Aleš Petr, AGROTEC a.s., 2. 12. 2015

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk