New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka > O nás > New Holland Agriculture > Zákaznická centra New Holland

Zákaznická centra New Holland

Společnost New Holland se o své zákazníky stará. Důkazem jsou i nová centra pro návštěvníky výrobních závodů v belgickém Zedelgemu, anglickém Basildonu a italském Turíně. Kromě komerčního aspektu, které nabízí zákaznické centum Fiat Industrial Village, zde naleznete výrobky značek CNH, Iveco a FPT Industrial a poprodejní asistenční služby. Fiat Industrial Village je symbolické místo, které v sobě spojuje prvky z minulosti, současnosti i budoucnosti.

 

 

Dne 16.12. 2011 bylo za účasti vice prezidenta New Holland Agriculture a obchodního ředitele New Holland v Anglii otevřeno zbrusu nové zákaznické centrum ve výrobním závodě traktorů řady T6 a T7. Svojí kapacitou přes 600 m² v pohodě obslouží více jak 2 000 návštěvníků, kteří se ročně přijedou podívat do prostor, kde probíhá montáž oblíbených traktorů. Kromě výstavní plochy pro techniku v zákaznickém centru najdete místnost pro interaktivní prezentace a obchod s upomínkovými předměty. Centrum pro zákazníky je samozřejmě také nástupní stanicí komentované prohlídky celého závodu.

Brány Basildonu každoročně opustí na 25 000 traktorů, z nichž se 85 % rozjede do 120 zemí světa. Na výrobě traktorů se podílí více jak 1 000 zaměstnanců, kteří každý den při montáži využijí 600 tun materiálu. Od roku 1964, kdy výroba traktorů v Basildonu začala, závod vyrobil již více jak 1,6 milionu kusů strojů. Výrobní závod New Holland se svými výkony každoročně řadí mezi největší exportéry Anglie.

FOTOGALERIE

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk