Značka New Holland Agriculture Logo_NH_se_zonou-(1).jpg

Co mají společného nejúspěšnější farmáři a poskytovatelé služeb z celého světa? Všichni spoléhají na značku New Holland. New Holland vždy nabízí to pravé vybavení pro práce v zemědělství - s nízkými náklady a vysokou produktivitou. Ať jste poskytovatel služeb zemědělskou technikou, velký farmář, chovatel dobytka, vinař, sadař nebo se zabýváte údržbou krajiny, New Holland vám vždy nabídne vhodné řešení založené na nejnovějších technologií. Výrobky New Holland na trhu zastupují profesionálové s tradicí, na které se můžete spolehnout. My jsme inovátoři, my jsme New Holland. 


 

VÝVOJ NOVÝCH STROJŮ NEW HOLLAND

Pracovní postupy v zemědělství se mění. Nastupují nové trendy s novými požadavky na techniku. Moderní farmy staví na produktivitě a výkonnosti. Na to reaguje New Holland při vývoji strojů – jsou na vysoké technické úrovni, jednoduché a dostupné. Prostě takové jak je znáte a jak je máte rádi. Každý z výrobních závodů New Holland je zaměřen na určitou skupinu výrobků. To umožňuje inženýrům New Holland se plně orientovat na každé detaily z dané skupiny strojů. Mají tak i blízko k zákazníkům, kteří se podílejí na vývoji a testování produktů.

12_DECEMBER_18-crop.jpg

NÁVŠTĚVY VÝROBNÍCH ZÁVODŮ NEW HOLLAND

 Společnost New Holland se o své zákazníky stará. Důkazem jsou i nová centra pro návštěvníky výrobních závodů v belgickém Zedelgemu, anglickém Basildonu, italském Turíně či Wichitě v USA Kromě komerčního aspektu, které nabízí zákaznické centum CNH Industrial Village, zde naleznete výrobky značek CNH, Iveco a FPT Industrial a poprodejní asistenční služby. CNH Industrial Village je symbolické místo, které v sobě spojuje prvky z minulosti, současnosti i budoucnosti.


DSC_0390.JPGHISTORIE NEW HOLLAND HistFiat014_e.jpg

To je historie vynalézavosti, trvalého zlepšování a celkové dokonalosti. Příběh New Holland Agriculture – značky skupiny CNH Industrial, která činí technologii ještě jednodušší, ještě přístupnější a ještě efektivnější a stanovuje nová evropská a mezinárodní měřítka. Prvně a především je New Holland Agriculture ovlivněn svým dědictvím, mimořádným bohatstvím zkušeností a dovedností, díky kterým je v sektoru zemědělských strojů jedinečný. Společnost je výsledkem důvtipu čtyř velkých průkopníků a trvalého hledání inovací a dokonalosti, které inspirovaly její zaměstnance dříve i nyní. Všechno spojoval jediný cíl – usnadnit práci v zemědělství. Více o historii, kořenech, hodnotách a výrobních závodech značky New Holland z videí pod článkem.


Videogalerie