Toho jsme dosáhli díky vám, zákazníkům a velmi si projevené důvěry vážíme. Naším cílem je, aby pro každého z vás byla skupina AGROTEC synonymem kvality, odpovědnosti a důvěry, kdykoliv se spolu potkáme.

AGROTEC Group je ekonomicky stabilní a prosperující skupina. Od roku 1990 rosteme v obratu i počtu zaměstnanců. Naše podnikání prověřily významné společenské, politické i ekonomické změny. Víme, co znamená restrukturalizace hospodářství, ekonomická recese i finanční krize. Kontinuálně rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby ve všech oblastech našeho podnikání.


Zde se můžete podívat na celou prezentaci o AGROTEC Group

 

Acko.png

AGROTEC a.s. je největším dodavatelem pozemní techniky v ČR

zemědělské divize Agrotec a.s.

V rámci AGROTEC a.s. se o vše související se značkou New Holland stará Divize zemědělské a stavební techniky. Od roku 1992 jsme výhradním dovozcem zemědělské techniky New Holland Agriculture a jí předcházejících značek. Máme vybudované kvalitní zázemí, propracovanou logistiku a čerpáme z dlouholetých zkušeností v oblasti péče o techniku. Máte tak jistotu, že o váš stroj bude vždy dobře postaráno.
O ostatní importérsky zastupované značky pečuje Divize závěsné a přívěsné techniky, která má ve svém prodejním portfoliu především zahraniční značky AMAZONE, Pichon, Tehnos a New Holland Kongskilde.  

AGT-ZST_Prodej-Hustopece-crop.jpg   14.jpg   DSC_0381.JPG


Prodej & servis techniky

AGROTEC a.s. na trhu působí především jako importer zemědělské techniky. Stroje importérsky zastupovaných značek na trh dodáváme prostřednictvím autorizované prodejní sítě, která v současnosti sestává z osmi samostatných firem a 23 provozoven. Ve spolupráci s výrobcem každoročně probíhá recertifikace autorizovaných prodejních míst tak, abychom měli přehled o rozsahu a kvalitě vám poskytovaných služeb.

Plakety.jpg

V rámci AGROTEC a.s. máme vytvořená oddělení, které se specializují na poskytování důležitých služeb napříč zastupovanými značkami. Oddělení Atech se stará o technické poradenství, školení servisních techniků a praktické doškolování uživatelé. Aparts zajišťuje dodávníky náhradních dílů všech značek a oddělení Afinance se specializuje na dotace, pojištění a financování techniky.

AGROTEC a.s. působí na trhu České republiky nejen v roli importéra - velkoobchodníka, ale také jako oblastní autorizovaný prodejce. Konkrétně jde o oblast jižní a střední Moravy, Žďárska, Svitavska a Ústeckoorlicka. V této oblasti působí 8 obchodníků, kteří mají k dispozici 4 servisní střediska v domovských Hustopečích, Svitavách, ve Žďáře nad Sázavou a Trnavě u Třebíče. 
Kromě sortimentu strojů New Holland pro Vás obchodníci AGROTEC a.s. zajistí i závěsné stroje Amazone, Pichon, Tehnos. Protože působíme ve vinařském kraji, máme v sortimentu také speciální techniku od firem Provitis, Dondi a další. 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.