aMAZONE - TOP INOVÁTOR

Skupina AMAZONE je vnímána jako dodavatel systémů pro „inteligentní rostlinnou výrobu“. Působí v mezinárodním měřítku a prostřednictvím nových inovačních konceptů pro strojní vybavení, servis a poradenskou činnost se zaměřuje na následující oblasti působnosti: technika pro hnojení, ochrana rostlin proti škůdcům, stroje pro přípravu půdy a setí.


Amazone_1.jpg

 

O SKUPINĚ AMAZONE

Skupina podniků AMAZONE je aktivní po celém světě a spolupracuje s více než 70ti dovozci. Podíl exportu na celkovém obratu činí více než 80 %. Kromě stálé péče o evropské trhy se skupina AMAZONE snaží otevírat nové trhy, například v Africe nebo Asii. V Německu a v Rakousku zajišťuje 22 obchodníků a 7 zprostředkovatelů rychlou, angažovanou a individuálně zaměřenou poradenskou činnost na tuzemských trzích.

Amazone_2.jpg
 

Amazone-Stroje-pro-vyzivu-rostlin.jpg  Amazone-Postrikovace.jpg  Amazone-Stroje-pro-zpracovani-pudy-(2).jpg  Amazone-Seci-stroje.jpg  Amazone-Komunalni-technika.jpg

Amazonen-Werke_logo_01-(1).png

Společnost AMAZONEN-Werke založil v roce 1883 Heinrich Dreyer. Ovšem již před tímto mezníkem se rodina Dreyerových zabývala výrobou zemědělských strojů. I dnes jsou závody AMAZONEN-WERKE rodinným podnikem ve vlastnictví rodiny Dreyerových, přičemž současné vedení je již čtvrtou generací tohoto rodu.
Již od svého založení přinášela firma AMAZONE průkopnická řešení a inovační koncepty. Celkem 32 zlatých a stříbrných medailí získaných na výstavách AGRITECHNICA jsou důkazem vysoké inovační síly skupiny podniků AMAZONE.

 

VÝROBNÍ ZÁVODY AMAZONE

Skupina AMAZONE dnes disponuje výrobními závody v Německu, Francii, Rusku a v Maďarsku, v nichž pracuje více než 1800 zaměstnanců. Ve Velké Británii, Francii, Rusku, Maďarsku, Kazachstánu, na Ukrajině, Číně a v Kanadě se stroje AMAZONE prodávají prostřednictvím dceřiných společností.


Videogalerie