STRUČNĚ O SPOLEČNOSTI DONDI

Společnost je předním výrobcem rotačních rýhovačů pro ražbu odvodňovacích potrubí a zavlažovacích kanálů pro speciální plodiny jako jsou ananasy, banány, kiwi, rýže, cukrová třtina a normální plodiny, jako je kukuřice, pšenice, slunečnice, sója, atd. Společnost se svými produkty zaujímá více než 80 % světového trhu. Své výrobky exportuje do více než 70 zemí světa.

Dondi_1.jpg

ZNAČKA JE CELOSVĚTOVĚ ÚSPĚŠNÁ

Kromě toho má společnost DONDI rozsáhlé zkušenosti v oblasti strojů používaných pro pasivní zpracování půdy, protože vyrábí jak nesené, tak i tažené podrýváky, i kombinované kultivátory pro minimální zpracování půdy - ty jsou v současné době ve světě velmi žádané, neboť výrazně snižují náklady a operační čas.


Dondi-podmitace-a-kyprice_hloubkove-kyprice-Dondi-800_1.jpg

Dondi-Podmitace-a-kyprice.jpg  Dondi-Specialni-technika.jpg


DONDI

Dondi.gif

 


Společnost DONDI vyrábí zemědělské stroje již od roku 1850, dlouholeté zkušenosti jsou tedy její silnou devizou.

  Společnost rovněž vyrábí řadu dalších modelů kultivátorů pro různé druhy plodin s výkonovými rozsahy od 50 do 700 HP, špičkové stroje pro údržbu silnic, vyhlubování potrubí a sekání trávy podél cest.

Všestrannost umožňuje společnosti DONDI zpracovávat zakázky ve velmi krátkém čase od okamžiku zadání objednávky a poskytovat vynikající servis v oblasti náhradních dílů s doručením do 3/4 dnů, a to celosvětově.


Videogalerie

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.