PŘIBLIŽNÁ CENA traktoru

Často dostáváme dotazy ohledně ceny traktorů. Poctivě zodpovědět na tuto otázku není jednoduché - traktory jsou zpravidla konfigurované na míru, a tak i cena traktoru je individuální. Nicméně jsme provedli určitý statistický přepočet a pomocí odhadu výbavy a počtu koní maximálního výkonu jsme stanovili ORIENTAČNÍ ceny traktorů dle jednotlivých modelů tak, abyste se v nabídce lépe zorietovali a mohli si udělat představu, jaký nový traktor lze v rámci vašeho uvažovaného rozpočtu získat.
 
Při výpočtu jsme pracovali se směnným kurzem 24,5 Kč/Euro a průměrná cena koňské síly traktoru se pohybuje od cca 425 Euro u nejnižších výbav až po 785 Euro u velkoryse vybavených traktorů s nižším výkonem.
Uvedené ceny neobsahují například čelní nakladače, přípravu na nakladač a navigace a podobně. Cena traktoru modelových řad Boomer - T4, včetně všech variant, neobsahuje vzduchové brzdy. U ostatních modelů je již s touto položkou počítáno. Cílem orientačních cen traktorů je především umožnit vám se zorientovat v nabídce. Konkrétní cenu poptávaného stroje vám rádi sdělíme na požádání.
  

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.

  
Pro lepší orientaci v nabídce traktorů New Holland jsme pro vás připravili užitečný nástroj JAK VYBRAT TRAKTOR s jednoduchým konfigurátorem
  
Jedná se o obchodní sdelení, nikoliv však závaznou obchodní nabídku spolecnosti AGROTEC a.s., Brnenská 74, 693 01 Hustopeče
IC: 00544957 zapsaná v OR u Krajského soudu v Brne pod sp.zn. B 138. V tabulce uvedené ceny jsou bez DPH!
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.