PŘIBLIŽNÁ CENA STROJE

Často dostáváme dotazy ohledně ceny nabízených traktorů. Poctivě zodpovědět na tuto otázku není jednoduché - traktory jsou zpravidla konfigurované na míru, a tak i ceny jsou individuální. Nicméně jsme provedli určitý statistický přepočet a pomocí odhadu výbavy a počtu koní maximálního výkonu jsme stanovili ORIENTAČNÍ ceny jednotlivých modelů tak, abyste se v nabídce mohli zorietovat mohli si udělat představu, jaký traktor lze v rámci vašeho uvažovaného rozpočtu získat.
 
Při výpočtu jsme pracovali se směnným kurzem 26,2 Kč/Euro a průměrná cena koňské síly se pohybuje od cca 400 Euro u nejnižších výbav až po 735 Euro u velkoryse vybavených traktorů s nižším výkonem.
Uvedené ceny neobsahují například čelní nakladače, přípravu na nakladač a navigace a podobně. Cena u traktorů modelových řad Boomer - T4, včetně všech variant, neobsahuje vzduchové brzdy. U ostatních modelů je již s touto položkou počítáno. Cílem orientačních cen je především umožnit vám se zorientovat v nabídce. Konkrétní cenu poptávaného stroje vám rádi sdělíme na požádání.
  
Opravdu chcete být vyřazen ze skupiny příznivců značky New Holland již nyní? Nemusí se k Vám dostat důležitá technická upozornění a zajímavé obchodní nabídky. Zvažte to prosím. Své rozhodnutí můžete kdykoliv v budoucnu změnit.

  
Pro lepší orientaci v nabídce traktorů New Holland jsme pro vás připravili užitečný nástroj JAK VYBRAT TRAKTOR s jednoduchým konfigurátorem
  
Jedná se o obchodní sdelení, nikoliv však závaznou obchodní nabídku spolecnosti AGROTEC a.s., Brnenská 74, 693 01 Hustopeče
IC: 00544957 zapsaná v OR u Krajského soudu v Brne pod sp.zn. B 138. V tabulce uvedené ceny jsou bez DPH!