Z historie opAll-aGRI

K dalšímu rozšíření společnosti došlo v roce 2001 převzetím kompletního výrobního programu zemědělské techniky opavské strojírenské firmy OSTROJ Opava a.s. Od této doby začíná společnost vyrábět vlastní zemědělské stroje pod značkou OPaLL-AGRI s.r.o.

OPaLL-Agri_1.jpg

VÝROBNÍ PROSTORY

Společnost se přestěhovala do nového výrobního areálu v nedalekých Herticích, který prošel v roce 2005 rozsáhlou rekonstrukcí. Dnes zde mohou zákazníci najít jak kancelářské prostory, sklad náhradních dílů, prodejnu, servisní dílny, tak i výstavní plochy, kde si návštěvníci mohou prohlédnout celý sortiment. Nové výrobní prostory byly také vystavěny v Dolních Životicích.

OPaLL-Agri_2.jpg

OPaLL-Agri-Podmitace-a-kyprice.jpg  OPaLL-Agri-Pluhy.jpg

Logo-OPaLL-Agri-(2).jpg

 

Společnost OPaLL-Agri, s.r.o. byla založena v roce 1995 původně jako zámečnická dílna s necelou desítkou zaměstnanců v Dolních Životicích. V roce 1996 se činnost společnosti rozšířila o výrobu vlastních produktů, a to opotřebitelných náhradních dílů. Výrobní haly tak byly postupně vybaveny technologiemi na tvarování a zušlechťování oceli, což pro společnost znamenalo velký krok kupředu.

Dnes má společnost také pobočky v Golčově Jeníkově a v Jindřichově Hradci. Řadí se mezi největší tuzemské výrobce zemědělských strojů a k jednomu z největších výrobců opotřebitelných náhradních dílů v Evropě.Videogalerie

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.