STRUČNĚ z nedávné historie společnosti PICHON

Společnost PICHON působí na francouzském trhu od roku 1970. Za dobu své existence získala více než 50% tržní podíl na domácím trhu, vybudovala dealerskou síť v 50 zemích světa, poskytuje podporu a poradenství francouzské vládě v problematice zpracování statkových hnojiv, řešení dotací, řadě analýz … Zkrátka značka PICHON se stala pojmem.


Pichon_2.jpg

akvizice se společností samson agro

Do společnosti PICHON na začátku ledna 2019 kapitálově vstoupila společnost SAMSON AGRO A/S, dánský výrobce špičkových cisteren. Pro český a slovenský trh se však změnilo málo. Stroje se dále vyrábí ve Francii pod značkou PICHON, veškeré kontakty v oblasti prodeje, servisu, náhradních dílů a technické podpory zůstaly beze změny. Produktové portfolio PICHONu se po mírné redukci začlenilo do společnosti SAMSON GROUP a vzájemně se tak produktové řady obou výrobců prolnuly.

Pichon_3.jpg

Pichon-Rozmetadla-statkovych-hnojiv.jpg  Pichon-Fekalni-cisterny.jpg  Pichon-Cerpadla-a-michadla-kejdy.jpg

Logo-PICHON-2016-72-dpi.jpg

 
Společnost SAMSON touto akvizicí získala mnoho: silnou značku, nové tržní podíly v řadě zemí, další výrobní prostory, specialisty v oboru, rozsáhlou a funkční dealerskou síť, … to vše umožnilo společnosti SAMSON AGRO získat neochvějné prvenství ve výrobě strojů pro kejdové hospodářství.

Více o společnosti SAMSON AGRO A/S
V pozadí společnosti SAMSON stojí rodina Glerup z dánského města Viborg, která chce svou společnost dále rozvíjet a zařadit ji mezi největší evropské hráče. Akvizicí společnosti PICHON Industries se společnost SAMSON stala největším výrobcem fekálních cisteren v Evropě. Obě společnosti se velmi dobře vzájemně doplnily, a to jak v oblasti výroby, výrobního zařízení, tak i území společného obchodního zájmu.Videogalerie

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.