STRUČNĚ O SPOLEČNOSTI MOLČÍK

Firma MOLČÍK kipper a.s. je ryze českou firmou, která je pokračovatelem firmy Petr Molčík. Společnost přímo navazuje na tradici firmy Molčík a nabízí kompletní služby v oboru výroby automobilních a zemědělských sklápěcích nástaveb. Dnes vyrábí více než 80 druhů nástaveb na všechny typy vozidel, a to jak z oblasti dopravní, tak i zemědělské techniky.


Molcik_1.jpg

VÝROBNÍ PROGRAM

Výrobní program společnosti obsahuje jednostranné, dvoustranné a třístranné sklápěče na užitková vozidla o celkové hmotnosti 3,5 – 41 t. Tyto sklápěcí nástavby, jak pevné či výměnné systémy, mají vysoké dílenské, konstrukční i designové zpracování. Nástavby se vyrábí v různých rozměrových i materiálových variantách. Stejnou různorodost firma nabízí i u provedení bočnic, systému otevírání bočnic, zadních čel i plachtování. Jsou používány hydraulické systémy od renomovaných výrobců – HYVA a PENTA.

Molcik_2.jpg

Molcik-Navesy.jpg  Molcik-Privesy.jpg  Molcik-Prepravniky-baliku.jpg

 

Logo-Molcik_2.png

Všechny nástavby jsou konstruovány a vyráběny dle přání zákazníka, vždy však splňují veškeré předpisy a požadavky dané výrobcem podvozku a legislativou. O to se stará konstrukční tým pracující s nejmodernějšími kreslícími a výpočetními programy.

Devizou společnosti jsou dlouholeté zkušenosti, moderní výrobní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál.
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.