AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE AKCE: EasyCheck k rozmetadlu Amazone ZDARMA!

AKCE: EasyCheck k rozmetadlu Amazone ZDARMA!

01. 11. 2019 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Při objednání neseného rozmetadla minerálních hnojiv Amazone ZA-V, ZA-TS nebo taženého ZG-TS nyní nabízíme 16 EasyCheck rohoží ZDARMA! Akce platí při objednání nového stroje v termínu
od 1.11.2019 do 31.1.2020.

 

S pomocí systému EasyCheck lze velmi jednoduše zkontrolovat a případně zlepšit příčný rozhoz hnojiva. Cílem je jediné: optimální rovnoměrnost příčného rozhozu, a to i v případě hnojiv, které nejsou v rozmetacích tabulkách!

Celý systém sestává ze „16 lehkých gumových rohoží“ a „aplikace EasyCheck“ od Amazone určené pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android nebo iOS. V aplikaci se musí nejprve založit profil rozmetadla – zadat konkrétní typ, namontované rozmetací kotouče a pracovní záběr. Následně se pořídí fotografie hnojiva, zadá se jeho název a vybere skupina hnojiv.
Při samotném použití se gumové rohože rozmístí v dané vzdálenosti od kolejového řádku a následně se provede rozmetání hnojiva v příslušných kolejových řádcích. S pomocí chytrého telefonu
se jednotlivé rohože se zachyceným hnojivem vyfotografují. Aplikace pak automaticky porovná, kolik hnojiva se zachytilo v jednotlivých rohožích a provede srovnání výsledků dosažených v jednotlivých řadách. Nebude-li výsledek rozmetání optimální, aplikace navrhne úpravu nastavení rozmetadla.

Amazone-EasyCheck_3.jpg

Při pořizování fotografií jednotlivých rohoží je nutné dbát na to, aby neobsahovaly cizí předměty a byly rovnoměrně osvětleny. V opačném případě by aplikace mohla chybně vyhodnotit vstupní data.
Amazone-EasyCheck_2_1.jpg
Celý proces je jednoduchý a časově nenáročný, a to jak z hlediska samotného použití, tak i z hlediska manipulace.

Ve videu níže je možné vidět práci s novým systémem kontroly příčného rozhozu EasyCheck ve srovnání s klasickou mobilní zkušební stanicí v podobě 16 misek. Dobře je patrný rozdíl v náročnosti na manipulaci a jednoduchosti vyhodnocení měření.

https://www.youtube.com/watch?v=LxnE0a-OCx8

 

Více informací poskytne:

Ing. Adam Tamáši
produktový manažer AMAZONE
E-mail: tamasi@agrotec.cz
Mob.: +420 606 670 520


 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.