AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE AKCE: Postřikovače AMAZONE nyní dostupnější!

AKCE: Postřikovače AMAZONE nyní dostupnější!

10. 10. 2018 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Postřikovače Amazone vybavené moderními technologiemi pro precizní aplikaci AmaSwitch či AmaSelect jsou nyní dostupnější. Aktuálně lze s dodatečnou slevou 50 EUR, respektive 100 EUR na 1 metr záběru ramen postřikovače, pořídit systémy spínání jednotlivých trysek AmaSwitch či AmaSelect.

Akce se vztahuje na nesené, tažené i samojízdné postřikovače, vybere si tak každý. S rostoucím záběrem ramen roste i dodatečná sleva.

Více o obou systémech:
AmaSwitch je systém automatického spínání jednotlivých trysek po 50cm sekcích. Díky tomu lze velmi přesně a automaticky pomocí GPS-Switch spínat jednotlivé trysky ve výběžcích pole a na souvrati. Základem systému je manuálně ovládaný triplet s elektrickým spínáním a vypínáním trysky. Systém AmaSwitch standardně disponuje nízkotlakým systémem cirkulace DUS pro a lze jej dodatečně vybavit diodovým osvětlením trysek.

Systém AmaSelect se skládá ze 4násobného držáku trysky s elektrickým spínáním a vypínáním trysek po 50cm sekcích automaticky ovládaných pomocí GPS-Switch, navíc však dochází k automatickému přepínání, respektive připojování trysek. Zadáním parametrů jednotlivých trysek na 4násobném držáku bude systém automaticky přepínat trysky na základě přednastavených hodnot. AmaSelect tak přepíná trysky při opuštění optimálního tlakového rozsahu, současně zapíná druhou trysku nebo přepíná na větší trysku. Na přání lze mít trysky se vzdáleností 25 cm, které umožňují menší vzdálenost od cílové plochy. Standardně je AmaSelect vybaven nízkotlakým systémem cirkulace DUS pro a LED osvětlením jednotlivých trysek.

Postřikovače Amazone dlouhé roky platí za průkopníka v oblasti postřikovačů a moderních technologií, kterými tyto stroje disponují.

Pro bližší informace kontaktujte produktové manažery Amazone nebo dealerskou síť.
Bc. Jan Kozman, gsm: 724 065 100, e-mail: kozman@agrotec.cz
Ing. Jan Sečkař, gsm: 727 875 282, e-mail: seckar@agrotec.cz
Ing. Adam Tamáši, gsm: 606 670 520, e-mail: tamasi@agrotec.cz