AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Amazone otevřela novou továrnu v Bramsche

Amazone otevřela novou továrnu v Bramsche

26. 11. 2018 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Přibližně rok po zahájení výstavby otevřela společnost Amazone 13. listopadu 2018 novou továrnu v průmyslové zóně Schleptrup v blízkosti města Bramsche. Na ploše o 16 000 m2 najdete vše, od montážní linky, expediční a skladovací haly až po administrativní budovu.

Do nové továrny byla přesunuta výroba tažených postřikovačů UX se šířkou ramen až 40 m. Předpokládá se, že v průběhu příštího roku bude v areálu zaměstnáno cca 150 zaměstnanců. Celková investice do nové továrny dosáhla cca 16 mil. €.
 
Logisicky výhodné místo – vedle dálnice BAB A1
Nová továrna je umístěna přímo u výjezdu z dálnice BAB A1 Bramsche na sever od Osnabrücku, pouze 25 km od centrály v Hasbergen-Gaste. Nová lokalita společnosti Amazone pokrývá celkem 24 ha, kdy v tomto prvním kroku bylo zastavěno pouhých 5 ha. Zbývající plocha je ponechána pro další rozvoj společnosti v budoucnu.
 
Optimalizace pro výrobu různě velkých strojů
Při slavnostním otevření nového provozu představili ředitelé Christian Dreyer and Dr. Justus Dreyer zákazníkům koncept továrny: „Nová továrna zkrátí vzdálenosti a umožní montáž různě velikých strojů. Za tímto účelem je také uspořádána. Jsme rádi, že tímto způsobem můžeme rozšířit naše výrobní kapacity a současně zlepšit optimalizaci logistiky ve všech třech továrnách spolenčosti Amazone". Christian Dreyer dále zdůraznil, že přemístěním montáže postřikovačů UX vznikl v ostatních továrnách prostor, který bude využit k optimalizaci výroby v ostatních segmentech.
 
Celosvětově rostoucí poptávka po strojích Amazone
Vyhlídky společnosti Amazone jsou do budoucna předpovídány jako velmi dobré: “Celosvětově rostoucí poptávka po strojích Amazone nám umožňuje další růst. Musíme však být schopni tuto poptávku uspokojit rychle a v co nejvyšší kvalitě. Nová továrna v Bramsche, stejně jako optimalizace logistiky v továrně Leeden a centrále Gaste, jsou tedy nezbytnými kroky,“ zdůraznil Dreyer.  
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.