AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Amazone rozšiřuje své portfolio o půdní pěchy Tigges

Amazone rozšiřuje své portfolio o půdní pěchy Tigges

03. 03. 2021 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Na konci roku 2020 navázala AMAZONE spolupráci se společností Gebr. Tigges GmbH & Co. KG z německého Oelde, která je již generace známá jako profesionální výrobce balících strojů a půdních pěchů.

Tyto pěchy skvěle doplní produktovou řadu firmy AMAZONE a obchodní partneři i zákazníci budou moci čerpat z dlouholetého know-how specialistů na zpětné utužení půdy po hluboké orbě či inverzi půdního profilu.

Pěchy Tigges lze využít i v kombinaci s pluhy Amazone. V nabídce jsou jak jednoduché, tak i složitější konfigurace pěchů pro lepší drobení půdy. Kromě dvou kotoučů s průměrem litého prstence 900 mm a 700 mm jsou k dispozici také různé profily a šířky ramen. Velké průměry se širokým profilem si na lehkých půdách přijdou na své. Menší průměry jsou zase vhodnější pro drcení tvrdých hrud na těžkých půdách.
Amazone-pechy-Tigges.jpg
Dobré opětovné utužení půdy je zásadní pro snížení ztráty půdní vlhkosti a pro vytvoření dokonale připraveného seťového lože, zejména při použití pluhu na jaře. V tomto ohledu lze pěchy použít podle potřeby s libovolnou šířkou neseného pluhu od 3 do 6 radlic. Produktová řada pro velké polonesené pluhy sahá až do pracovní šířky 465 cm, a zde mohou být pěchy s přepravní šířkou větší než 3 m volitelně dodávány s možností hydraulického sklopení do přepravní polohy.
Amazone-pechy-Tigges_2.jpg
K dispozici je i pěch pro kombinaci se secími stroji Amazone. Hluboko konsolidující pěch na předním závěsu traktoru zajišťuje optimální opětovné utužení půdy a její přípravu pro následné setí.

Všechny pěchy Tigges jsou k dispozici v nezaměnitelném designu společnosti Amazone.


 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.