Black Pantera 4503 

28. 04. 2021 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Jediná svého druhu vyrobená při příležitosti oslavy 50 let technologie ochrany rostlin společnosti AMAZONE.
 

Při příležitosti 50. výročí technologie ochrany rostlin představila společnost AMAZONE na veletrhu Agritechnica 2019 jediný stroj svého druhu – samojízdný postřikovač „Black Pantera 4503 50“. Stejně jako jeho jmenovec ze světa zvířat byla tato limitovaná edice Pantera vyrobena v černé a antracitové barvě. Black Pantera je vybavena inteligentní technologií pro ochranu rostlin.

Výkonná a energeticky úsporná technologie motoru s emisní třídou 5
Jádrem samohybného modelu Black Pantera 4503 50 je výkonný šestiválcový motor Deutz o výkonu 218 HP. Řadový motor s turbodmychadlem a mezichladičem pro maximální výkonnostní požadavky zajišťuje minimální spotřebu paliva dosaženou inteligentním řízením motoru v režimu ECO. Pokud je však zapotřebí více energie, například při práci ve svažitém terénu, má řidič k dispozici režim POWER. Pantera 4503 vyhovuje předpisům emisí třídy 5.

Řídící centrum SmartCenter s balíčkem Comfort-Pack 2
SmartCenter se svou indukční přimíchávací nádržkou a kompletním stanovištěm obsluhy je umístěn pod šedým krytem na levé straně. Balíček Comfort-Pack 2 s terminálem Twin u Black Pantery usnadňují obsluze ovládání stroje. Standardní verze obsahuje automatické zastavení plnění pro plnění sáním. To je také k dispozici pro tlakové plnění z přední strany stroje. Během aplikace reguluje intenzitu míchání v závislosti na úrovni naplnění nádrže. Intenzita míchání se automaticky snižuje ve vztahu k úrovni plnění, dokud není zcela vypnuta. Po aplikaci umožňuje balíček Comfort-Pack 2 automatické čištění, které je plně ovládáno z kabiny. Black Pantera je vybavena přídavným proplachovacím čerpadlem vody, které usnadňuje průběžné čištění.

Vedení ramen ContourControl s funkcí SwingStop
Black Pantera má ramena Super-L2 o pracovním záběru 36 m, která jsou vybavena aktivním vedením ramen ContourControl se 6 ultrazvukovými senzory a tlumením vibrací SwingStop. Nové aktivní vedení ramen ContourControl od společnosti AMAZONE nabízí inovativní technologii, která splňuje požadavky vyšších pracovních rychlostí s nejvyšší přesností aplikace. Aby se horizontální poloha ramen přizpůsobila nejvyšším požadavkům, nabízí společnost AMAZONE také speciální tlumení vibrací SwingStop jako speciální volbu pro vedení ramen ContourControl.

GPS-Switch pro s individuálním ovládáním trysek AmaSelect
Aplikační technologie Black Pantera zahrnuje automatické ovládání jednotlivých trysek AmaSelect ve spojení se softwarem GPS-Switch pro v terminálu AmaPad 2. Díky 50cm sekcím tato kombinace umožňuje velmi přesné uzavření trysky ve tvaru klínu pole a na souvratích. Je-li nutná výměna trysky, lze ji provést jednoduše stisknutím tlačítka na terminálu. Nové možnosti aplikace, jako je aplikace AmaSelect Spot, pásové stříkání AmaSelect Row a inteligentní aplikace v zatáčkách AmaSelect CurveControl, lze také použít u Black Pantery.

Další volitelná výbava pro větší pohodlí s Black Panterou
Black Pantera má automatizovaný systém řízení díky AmaPad 2, přijímač GPS AGI-4 s přesností na RTK signál a balíček Steer-ready pack. Díky pracovnímu LED osvětlení, pohodlnému sedadlu pro obsluhu stroje a systému centrálního mazání instalovanému v modelu Black Pantera, je práce s tímto strojem velmi pohodlná.

Black-Pantera_1.jpg

Black-Pantera_2.jpg

Black-Pantera_3.jpg

Black-Pantera_5.jpg

Black-Pantera_6-(1).jpg

Black-Pantera_4.jpg

Black-Pantera_7.jpg
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.