AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE K rozmetadlům AMAZONE nyní terminál AmaTron 4 & licence GPS-Switch ZDARMA!

K rozmetadlům AMAZONE nyní terminál AmaTron 4 & licence GPS-Switch ZDARMA!

03. 11. 2020 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Před nadcházející sezonou jsme pro Vás připravili zvýhodněné podmínky pro rozmetadla minerálních hnojiv AMAZONE.

ZA-V-2700_profis-hydro_d0_kw_6062_d1_161230.jpg
Při zakoupení rozmetadla AMAZONE ZA-V obdržíte ZDARMA:
- terminál AmaTron 4
-
licenci GPS-Switch basic (16 sekcí)
Nákupem ušetříte 3 085,- €
Více o rozmetadle na https://www.eagrotec.cz/products/stroje-pro-vyzivu-rostlin/nesena-rozmetadla-mineranich-hnojiv/nesena-rozmetadla-mineralnich-hnojiv-za-v

ZA-TS_2200_profis_tronic_d0_kw_1326_d2_181106.jpg
Při zakoupení rozmetadla AMAZONE ZA-TS obdržíte ZDARMA:
- terminál AmaTron 4
- licenci GPS-Switch pro (128 sekcí)
Nákupem ušetříte 3 785,- €

Více o rozmetadle na https://www.eagrotec.cz/products/stroje-pro-vyzivu-rostlin/nesena-rozmetadla-mineranich-hnojiv/nesena-rozmetadla-mineralnich-hnojiv-za-x-(1)


Více podrobností o akci vám poskytnou produktoví manažeři AMAZONE. Neváhejte je kontaktovat:
Ing. Adam Tamáši, M 606 670 520, E tamasi@agrotec.cz
Martin Tlstý, M 727 875 282, E tlsty@agrotec.cz
Bohdan Musil, M 724 386 192, E bmusil@agrotec.cz

Akce platí až do odvolání!
Rozmetadla AMAZONE - z závné historie až po současnost

Víc než 100 let zkušeností s rozmetadly! Již v roce 1917 představila společnost AMAZONE své první sériově vyráběné rozmetadlo "Michel" se šnekovým dávkovacím ústrojím a záběrem 1,5 až 4 m. Michel si za poměrně krátkou dobu našel své místo u mnoha farmářů. Na počátku 30. let 20. století vedl úspěšný vývoj k tomu, že společnost AMAZONE převzala vedoucí pozici na trhu s rozmetadly hnojiv.
Rozmetadla-Amazone_1.png

S odstupem času, rostoucí modernizací v zemědělství a zvyšujícími se nároky zákazníků, začal Dr. Heinz Dreyer v roce 1958 vyvíjet alternativu. Již po několika týdnech dostal nápad na moderní nesené rozmetadlo s dvojitými rozmetacími disky. Tak se zrodilo první dvoukotoučové rozmetadlo ZA s objemem 300 l a s pracovním záběrem 10 m, kterého se toho času vyrobilo více než 150 000 ks.
Rozmetadla-Amazone_2-(1).png
Pokrok se však bez znalostí o hnojivu a jeho vlastnostech sám neposune. Proto v roce 1983 vybudovala společnost AMAZONE největší zkušební halu pro testování hnojiv na světě. Jako inovativní výrobce rozmetadel hnojiv byla společnost AMAZONE opět průkopníkem na cestě k ještě vyšší přesnosti a ochraně životního prostředí.
Rozmetadla-Amazone_3.png

Roky zkušeností, testování a vývoje rozmetadel přinesly své ovoce. Společnost AMAZONE se stala jedním z klíčových dodavatelů rozmetadel hnojiv na celosvětovém trhu.

Ucelenou nabídku aktuálně tvoří 4 modely nesených rozmetadel:
  • ZA-X s kapacitou zásobníku 500 - 1750 l je vhodné pro malé farmáře nebo s pásovým adaptérem pro aplikaci do řádkových kultur pro sady
  • ZA-M s kapacitou zásobníku 1000 - 3000 l s možností ovládání dávky v závislosti na rychlosti je jednoduchý a ověřený model s více než 30 letou tradicí
  • ZA-V s kapacitou 1400 - 4200 l s možností technologie vážení "Profis", ovládáním přes ISOBUS a 2 variantami pohonu mechanicky nebo hydraulicky je výkonné rozmetadlo pro vysoké denní výkony s pracovní rychlostí až 30 km/h
  • ZA-TS s kapacitou 1400 - 4200 l se díky systému hraničního hnojení Auto-TS a počtem až 128 sekcí řadí na špičku v nabídce rozmetadel
Neustálý vývoj dělá z modelu ZA-TS ještě přesnějšího pomocníka než kdykoliv předtím!

Extrémní výkon: S extrémním průtokem hradítek až 10,8 kg/s a ​​pracovním záběrem až 54 m je rozmetadlo ZA-TS stále populárnější v agregaci s velkými pásovými traktory právě díky možnosti quick-hitch adaptéru.
Rozmetadla-Amazone_4.jpg

Vysoký výnos až po okraj: Systém hraničního hnojení AUTO-TS, jediný svého druhu na trhu, jednoduchým zapnutím ovládacího terminálu přepíná mezi normální a hraniční lopatkou a zaručuje maximální dodržení dávky až po okraj pole. S možností výběru 3 profilů klade důraz na ochranu životního prostředí při aplikaci vedle vodních toků.
Rozmetadla-Amazone_5.jpg

Šetrnost na prvním místě: Víme, že pro zachování ideálních vlastností hnojiva je důležité zachovat jeho strukturu. Soft Ballistic System dávkuje hnojivo středem kotouče, kde je jeho rychlost nejmenší. Samozřejmostí je vypnutí čechrače při uzavření hradítka, a to samostatně na každé straně!
Rozmetadla-Amazone_6.jpg

Důvěřuj, ale prověřuj: V případě, že se skutečný směr hodu liší od "uloženého" směru hodu v důsledku nerovnoměrnosti hnojiva, opotřebovaných rozmetacích lopatek nebo jízdy po svazích, systém ArgusTwin individuálně optimalizuje nastavení dávkovacího systému pro každou stranu tak, aby i při změně vlastností hnojiva bylo zajištěno optimální boční rozložení.
Rozmetadla-Amazone_7.jpg

Na kilo přesně: Sledování a kontrola aplikovaného množství Profis, která pomocí technologie vážení 200 Hz a snímače náklonu neustále porovnává zadané a vyaplikované množství. S monitorováním točivého momentu na rozmetacích kotoučích ProfisPro je systém schopen určit kalibrační faktor hned na začátku rozmetání. Samozřejmostí je detekce překážek v kombinaci s reverzací čechrače
Rozmetadla-Amazone_8.jpg
Precizní za každých podmínek: Obrovský vliv na rovnoměrnost rozmetacího obrazce mají povětrnostní podmínky. Vysokofrekvenční snímač WindControl nepřetržitě monitoruje směr a rychlost větru a společně s radarovými snímači ArgusTwin tyto změny kompenzuje.
Rozmetadla-Amazone_9.jpg
Konec nerovnoměrným úvratím: Jednoduché ale účinné, funkce HeadlandControl u hraničního rozmetání se pro lopatku, která rozmetá směrem dovnitř pole, záběr ještě zvětší, díky čemuž se rozmetadlo při přiblížení k úvraťovému kolejovému řádku vypne dříve, než do něj zatočí. Efekt umocňuje až 128 sekcí, které se navíc vypínají ve tvaru reálného obrazce.
Rozmetadla-Amazone_10-(1).jpg

Přesnost a úspora: S počtem až 128 sekcí dosahuje GPS Switch daleko za standard, s ISOBUS terminály AMAZONE je to samozřejmost. Vysoká přesnost zaručuje výraznou úsporu a ekologickou aplikaci hnojiv.
Rozmetadla-Amazone_10.png
Elita mezi terminály: Intuitivní ovládání jako u nejmodernějších smartphonů, jednoduchá práce se zakázkami, ovládání přes dotykový display lze střídat za pohodlné ovládání pomocí hardware tlačítek během jízdy. ISOBUS terminál Amatron 4 nabízí příjemné uživatelské prostředí pro práci se strojem a navigací s ovládáním až 128 sekcí. Pro ještě větší komfort je možné díky AmaTronTwin a tabletu rozšířit obrazovku pro plnohodnotné zobrazení všech potřebných údajů.
Rozmetadla-Amazone_11.jpg