Ocenění iF Design za AmaTron 4

19. 03. 2019 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Společnost Amazone získala další ocenění v prestižní soutěži If Design 2019. Tentokrát za terminál AmaTron 4 ISOBUS. Intuitivní ovládání a jedinečný design terminálu v tabletovém provedení byl vybrán jako exemplární příklad nadčasového průmyslového designu.

Porota sama testovala rozhraní terminálu a při svém hodnocení současně zohlednila vysoký stupeň ergonomie AmaTronu 4. Terminál pochází kompletně z dílny společnosti Amazone. Za jeho bezchybnou funkčnost i estetický vzhled je zodpovědný designový tým společnosti.

Terminál je uživatelsky velmi přívětivý. Nabízí jednoduchou a rychlou navigaci ve stylu tabletu. Díky 8palcovému dotykovému barevnému displeji s nízkou odrazivostí a komfortnímu přepínání mezi jednotlivými aplikacemi s pomocí karuselového menu, je jeho ovládání velmi intuitivní a pohodlné. Stačí jen pouhý pohyb prstem po displeji a jednoduchou cestou zvolit požadovanou operaci.

iF Design se řadí mezi jedno z nejprestižnějších mezinárodních ocenění. Každoročně je udělováno produktům napříč všemi obory, které jsou vynikající, inovativní, ergonomické a v neposlední řadě i estetické.

 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.