AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Podle Image-barometeru DLG Amazone stále udržuje prvenství v závěsných strojích

Podle Image-barometeru DLG Amazone stále udržuje prvenství v závěsných strojích

10. 03. 2021 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Přehled oblíbenosti výrobců zemědělské techniky je v Německu velmi populární a má velkou tradici. Zástupci zemědělských podniků vyplní každoročně na podzim obsáhlé dotazníky, v nichž se promítá na základě řady kritérií úspěšnost výrobců.

Hodnocení probíhá v následujících kategoriích:
-    technika pro rostlinnou výrobu, živočišnou výrobu, přípravky pro živočišnou výrobu, chemie a osiva, obchod a služby, banky a pojišťovny a obnovitelné energie.

U některých značek se projevila pandemie negativně, někteří si naopak polepšili. Na prvních místech se již tradičně umísťují výrobci traktorů a kombajnů.

Amazone si však i nadále udržuje pomyslnou první příčku mezi výrobci závěsných strojů! Z každoročního hodnocení vyplývá, že značka Amazone má na německém trhu velmi silnou pozici a je stále vysoce ceněna.

Z pohledu českého trhu takové hodnocení nemáme, ale pozitivní jsou výsledky prodeje techniky Amazone i u nás. Nejen dosažení plánovaného obratu v pandemických podmínkách, ale i historicky rekordního prodeje samojízdných postřikovačů. Jsme rádi, značce Amazone neděláme v ČR ostudu.
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře "Napište nám"

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.