AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE S novou univerzální kombinací Cirrus-CC umožňuje AMAZONE „výsev bez hranic“

S novou univerzální kombinací Cirrus-CC umožňuje AMAZONE „výsev bez hranic“

08. 10. 2020 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Nový Cirrus-CC je vybaven dvoukomorovým zásobníkem, dvojím dávkováním s dopravními cestami a je dodatečně vybaven i jednodiskovými botkami na hnojení FerTeC. S další, univerzální výsevní jednotkou GreenDrill 501 umí dokonce v režimu Triple-Shoot vyset 3 plodiny v různých hloubkách nebo kombinace dvou s přihnojením.
 

Příklad:
Jako hlavní plodinu řepku vyseje mělce dvojdiskem TwinTeC+, jednodiskovou botkou FerTeC hlouběji fazole, které fixují dusík v půdě. Jako třetí médium pak přes odrazový talíř rozhodí meziplodinu na povrch. Alternativou může být použití dvou osiv a jednoho hnojiva.

Při použití aplikační karty mohou dávkovat variabilně a nezávisle všechny 3 zásobníky díky funkci MultiBin. Přes další funkci MultiBoom pak stroj na souvrati vypíná a zapíná dávkování každé zadané plodiny samostatně, i s časovým posunem. Kalibrace dávkovačů u dvoukomorového zásobníku a GreenDrillu se provede přímo na stroji volitelným TwinTerminálem 3.0 nebo přes aplikaci mySeeder-App. Všechny dávky a otáčky jsou přitom přehledně zobrazené na isobus-terminálu AMAZONE AmaTron 4. Traktorista může samozřejmě během práce sám zadané dávky měnit. 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.