AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Virtuální prohlídka precizního světa AMAZONE

Virtuální prohlídka precizního světa AMAZONE

30. 07. 2020 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Četné výstavy a akce musely být v tomto roce zrušeny nebo odloženy. A tak obvyklé platformy v podobě zemědělských výstav, na kterých jsme mohli představit naše inovace a nejnovější řešení v oblasti zemědělských strojů, nejsou v současné době k dispozici.

Společnost AMAZONE se proto rozhodla otevřít své dveře prostřednictvím digitální výstavy s fascinujícím nahlédnutím do širokého světa precizních zemědělských strojů AMAZONE.

Zveme vás na prohlídku nové 360 ° expozice (https://www.amazone.net/en/experience-acquire/experience/events/precisionworld-2020-the-digital-in-house-show), kterou jsme situovali do aktivního centra skupiny Amazone v Hasbergen-Gaste u Osnabrücku. Výstavní síní se můžete libovolně procházet a získat tak dobrý přehled o široké škále nejmodernějších přesných technologií pro inteligentní produkci plodin. Kliknutím na příslušné aktivní body jsou k dispozici podrobné informace a technické listy vystavených strojů a nejnovější demonstrační videa u vybraných zařízení. Digitální interní výstava současně nabízí prodejcům skvělou příležitost prozkoumat precizní svět techniky AMAZONE se svými zákazníky přímou a rychlou cestou.
 
A co by to bylo za výstavu, na které by chyběl Fan Shop?
Ten náš je vám k dispozici pod odkazem https://fanshop.amazone.de/.

Přejeme vám příjemnou procházku expozicí.

Amazone_Start-360Grad-Tour-(1).jpg

 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.