AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Zveme vás na DEMO Green (22. - 23. 5. 2019, Vyškov)

Zveme vás na DEMO Green (22. - 23. 5. 2019, Vyškov)

06. 05. 2019 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Srdečně vás zveme na Mezinárodní odbornou výstavu inovativních technologií pro péči o zeleň, dřeviny a veřejné plochy DEMOGreen, která se bude konat ve dnech 22. – 23. května 2019 vždy od 9 do 18 hod. Těšit se můžete na traktory New Holland, multifunkční Profihoppery od Amazone a řadu dalších krásných strojů.
Těšíme se na vás!

 

Více o výstavě DEMOGreen:

Výstava představí komplexní pohled na veškeré činnosti související s péčí o zeleň a dřeviny a celoroční údržbou veřejných ploch a úzkých komunikací. Primárním záměrem výstavy je prezentovat stroje a technologie pro realizaci těchto činností, a to s důrazem na praktické ukázky strojů v přímém nasazení.

Letos je výstava rozšířena i na malou stavební mechanizaci a kompaktní užitková vozidla, přívěsy a vleky. To znamená na takové stroje a vybavení, které potřebují ke své práci jak profesionální zahradníci a realizátoři, tak správci veřejných prostor a komunikací, technické služby apod. Samozřejmě nebudou chybět ani speciální stroje, které nejsou běžně k vidění, ani bohatý doprovodný program.