Konference New Holland Madrid

17. 03. 2023 , Ing. Alžběta Filová

Minulý týden 6.3. – 8.3. jsme se zúčastnili celoevropská akce dealerů značky New Holland ve španělském Madridu. A my jsme mělii tu čest obdržet cenu za vynikající výsledky v prodeji sklizecích mlátiček v roce 2022. Mimo jiné jsme tady měli jedinečnou možnost podívat se na nový T7 Methane Power LNG.

READY FOR TOMORROW? ..ANO!

Konference New Holland 2023 v Madridu

Přes 1200 evropských dealerů se sjelo na začátku března do španělské Madridu, aby se potkali, vzájemně se inspirovali a podívali se na nový traktor T7 Methane Power v jedinečném designu.
 
 

Vrátili jsme se domů s cenou "BE THE BEST" za vynikající výsledky v prodeji sklízecích mlátiček New Holland v roce 2022 a spolu s dalšími evropskými zeměmi jsme na pódiu tuto cenu přebrali. Teď nám bude dělat radost na divizích a my věříme, že vám budou dělat radost zase naše sklízecí mlátičky.
 
 
 

Poslední akce tohoto typu byla před 10 lety v Římě, takže se není čemu divit, že účast byla tak obrovská. Dealeři se potkali na výstavišti v Madridu a zaplnili celou jednu velkou halu.
 
 
 
Už jsme sice v Hustopečích na novém Showroomu, ale máme obrovskou radost, že jsme obrázky naší původní základny viděli několikrát v průběhu prezentace pro celou Evropu.
 
 
 
 

Celou akcí dealery provázelo heslo ,,READY FOR TOMORROW".. neboli jsme připraveni na zítřek. A s nadčaovým traktorem T7 Methane Power s pohonem na LNG opravdu jsme. Spojení se společnosti Bennamann nás posouvá kupředu v technologiích a my tak nabízeme moderním farmářům to nejlepší. A hodláme v tom pokračovat. K technologiím, které stojí za to vyzdvihnout patří také precizní zemědělství. Dříve vymoženost.. Dnes standard.
 
 
 
 

Řeč byla také o nové mlátičce, která měla netradiční světlý polep a novém T4 Electric Power.

Až ale uvidíte traktor T7 Methane Power na vlastní oči, tak se za ním otočíte a řeknete si, že je to parádně vyladěný traktor s prvky auta a musíte ho vidět zblízka. Design traktoru je nadčasový s výjimečnou modrou barvou Clean Blue stvořenou jen pro tento traktor. Zadní světla traktoru jsou ve tvaru zrna New Holland a to prostě musíte vidět. Konstruktéři nevynechali ani animační směrová světla.. Podívejte se sami.

Videogalerie


 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.