New Holland partner Giro d'Italia

25. 01. 2022 , Ing. Aleš Petr

Značka New Holland Agriculture dnes veřejně oznámila, že se stane oficiálním sponzorem druhého nejstaršího a nejtěžšího etapového závodu v silniční cyklistice Giro d'Italia 2022.

Značka New Holland Agriculture dnes veřejně oznámila, že se stane oficiálním sponzorem druhého nejstaršího a nejtěžšího etapového závodu v silniční cyklistice Giro d'Italia 2022. Značka bude doprovázet nejlepší světové cyklisty na silnicích v okolí Itálie i mimo ni, když budou zdolávat 21 etap první Grand Tour letošního roku.

"Z tohoto sponzorství máme velkou radost. Značka New Holland je známá svou rozsáhlou sítí obchodních partnerů a úzkým vztahem se svými zákazníky. Díky této spolupráci budeme během tří týdnů závodu Giro d'Italia po boku mnoha fanoušků z různých regionů, kteří závod vášnivě sledují. Připojíme se k nim na silnicích po celé zemi a společně podpoříme nejlepší cyklisty na světě, kteří budou brázdit silnice ve městech i na venkově" uvedl k počínající spolupráci Sean Lennon, viceprezident Europe New Holland Agriculture.

Giro d'Italia je jedním ze tří prestižních třítýdenních závodů Grand Tours. Obvykle se jede jako první v roce, následují Tour de France a Vuelta de España. Letos se koná již 105. ročník závodu, který měl premiéru již v roce 1909. Ročník 2022 by měl začít 6. května v Budapešti a pokračovat v Maďarsku prvními třemi etapami, než zamíří do Itálie. Italská Grand Tour skončí 29. května, kdy jezdci absolvují 21 vyčerpávajících etap.

Giro d'Italia je velká sportovní, společenská a kulturní událost jenž staví na hodnotách, jako je vášeň, emoce, radost, úsilí, a zároveň věnuje pozornost životnímu prostředí a lidem, tak jako značka New Holland.