AGROTEC zemědělská technika Novinky New Holland New Holland vyrobil třicetitisící lis na velké hranolovité balíky

New Holland vyrobil třicetitisící lis na velké hranolovité balíky

02. 12. 2020 ,

Do segmentu lisů na velké hranolovité balíky vstoupila společnost New Holland v roce 1987. Nyní v belgickém Zedelgemu sjel z výrobní linky lis na velké hranolovité balíky BigBaler 1290 Plus s pořadovým číslem 30 000.  Belgický Zedelgem je přitom centrem vývoje sklizňové techniky New Holland pro celý svět.
 

Jubilejní třicetitisící lis byl označen štítkem, stvrzujícím tuto skutečnost.

Carlo Lambro, prezident značky New Holland uvedl: „Dosažení milníku 30 000 lisů na velké hranolovité balíky je velkým úspěchem pro značku New Holland, a zejména pro všechny lidi, kteří si budovali toto bohaté dědictví inovací a udrželi naše lisy na hranaté balíky v pozice číslo jedna dodnes. Chtěl bych poděkovat lidem zde v Zedelgemu, kteří udržují toto dědictví naživu, a konstruují lisy pro naše zákazníky po celém světě a navrhují lisy budoucnosti.“

Luigi Neirynck, vedoucí závodu New Holland v Zedelgemu, k tomu uvedl: „Je to působivý úspěch a my všichni ve výrobním závodě jsme velmi hrdí na to, že zde navrhované a stavěné lisy BigBaler nadále nastavují měřítka pro toto odvětví. Neustále investujeme do nejmodernějších výrobních technologií a pracujeme podle principů World Class Manufacturing.je, který sjíždí z naší montážní.

Nejefektivnější lis na velké hranolovité balíky ve svém segmentu

New Holland je v čele segmentu velkých lisů na hranaté balíky již více než 30 let. Představil řadu průkopnických průmyslových prvenství, které změnily lisování po celém světě. Tyto inovace zahrnují technologii dvojitého uzlování, elektronické proporcionální řízení hustoty balíku, funkci vyprázdnění celé lisovací komory a vůbec první velikost lisovací komory 80 x 90 - to vše je nyní standardem.

Dnešní vlajkové modely BigBaler jsou věrné svému dědictví a prvenství v oboru. Jubilejní model BigBaler Plus je vybaven pokročilými technologiemi zvyšujícími účinnost, jako jsou snímače SmartFillTM dokonale rovnoměrné balíky a systémem IntelliCruiseTM, který řídí pojezdovou rychlost traktoru, zvyšuje produktivitu a optimalizuje kapacitu. Nový lis BigBaler HighDensity předsavuje dvě jedinečné funkce. První je převodovka SmartShiftTM, jedinečný koncept hnacího ústrojí, vítěz stříbrné medaile na Agritechnica Innovation Award 2019, která významně zvyšuje produktivitu, zvyšuje pohodlí obsluhy a zlepšuje ochranu hnacího ústrojí traktoru. Druhým je jedinečná a patentovaná technologie uzlování Loop MasterTM: první komerčně dostupný dvojitý uzlovač na světě, který zabraňuje znečišťování pozemku. Lis BigBaler HighDensity byl také porotou složenou z novinářů zastupujících přední evropské zemědělské vydavatele, korunován Strojem roku 2020 v kategorii Sklizeň píce.

Více než 100 let zkušeností Zedelgem Center of Harvesting Excellence

Centrum vývoje a výzkumu v Zedelgemu, Center of Harvesting Excellence, funguje již od dob, kdy Leon Claeys zde otevřel svou výrobnu strojů již v roce 1906. Na tomto místě jsou navrhovány, vyvíjeny a vyráběny lisy na velké hranolovité balíky BigBaler, stejně jako nejvýkonnější sklízecí mlátičky řady CR, CX a sklízecí řezačky řady FR. Pokročilý proces vývoje produktů spolu s rozsáhlými odbornými znalostmi pracovníků tohoto střediska v oblasti vývoje, inženýrství a výroby zajišťují, že řada BigBaler bude i nadále určovat měřítka po celém světě.
 

Fotogalerie


 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.