AGROTEC zemědělská technika Novinky New Holland Pícninářský den s technikou New Holland a SIP

Pícninářský den s technikou New Holland a SIP

13. 06. 2023 , Ing. Aleš Petr

Rodina traktorů T5, nová generace traktorů T7 s vychytanou telematikou, bezkounkurenční pásový shrnovač píce SIP AIR 900T, profesionální svinovací lis New Holland Pro Belt či řezačka New Holland FR s NIR senzorem. To vše bude k dispozici pro vyzkoušení 20. 6. 2023 v Ostrově u Lanškrouna


  

Dealerská síť techniky New Holland rozšiřuje svůj sortiment o oblíbené pícninářské stroje slovinské značky SIP

Technika SIP není v sortimentu AGROTEC GROUP žádným nováčkem. Dosud však byla distribuovaná pouze prosřednictvím vybraných společností. To se nyní mění a žací mačkače, shrnovače, obraceče a další pícninářské stroje budou zákazníkům k dispozici také v rámci některých dealerství sítě New Holland. 
Věříme, že technika SIP vhodně doplní sortiment nabízené zemědělské techniky a pomůže nám poskytovat zemědělcům ještě lepší služby v regionech přímého prodeje AGROTEC a.s. či západních Čechách. Na oslavu tohoto kroku jsme se rozhodli uspořádat dva pícninářské dny, které se budou konat na Žďársku a Svitavsku.
   

Zajímavý sortiment pro farmy všech velikostí 

Na "Pícninářském dni" budou k vidění vybrané stroje značek New Holland, SIP a Tehnos. Jednotlivé, aktivně předváděné stroje jsme se rozhodli uspořádat do dvou kompletních pícninářských linek. 
První linka je zaměřená na menší a střední podniky. Její páteř tvoří traktory New Holland z rodiny T5, jenž zájemcům o traktor s výkonem 100 koní dávají na výběr hned ze šesti modelových řad. K vidění tak bude novinka New Holland T5.S, opravdu jednoduchý, mechanický traktor s možností hydraulické reverzace pojezdu nebo T5. PowerShuttle se zesílenými nápravami. Třešničkou na dortu jsou T5. DynamicCommand s dvouspojkovou převodovkou a řazením osmi stupňů pod zatížením i moderními technologiemi oplývající T5.AutoCommand s plynulou převodovkou. O sečení píce se budou starat stroje SIP DISC 300 F ALP a  DISC 340 S ALP, ošetřování píce pak zajistí obraceč SPIDER 900/8 T a shrnovač STAR 850/26 T. Připravnou píci slisujeme do kulatých balíků pomocí zcela nového lisu ProBelt od New Holland. Nakládku vytvořených balíku zajístí některý z traktrorů s čelním nakladačem - budete si moci vyzkoušet, jak se s jednotlivými traktory pracuje. O zmulčování pomyslných nedopasku se pak postarají stroje firmy Tehnos. 

Lince pro velké podniky s živočišnou výrobou bude vévodit hned několik strojů. O sečení se postará traktor T7.315 HD s technologii PLM v kombinaci s mačkačem o záběru 9 metrů a označením SILVERCUT (900 C FPC a 300 F FPC). Traktor T6.180 AutoCommand bude obsluhovat pásový shrnovač SIP AIR 900T a připravovat pořádný řádek pro sklízecí řezačku FR s NIR senzorem, jenž přesně eviduje získané živiny ze sklizené píce. 
  

Jednou je málo

Abychom maximálně využili připravenou techniku, rozhodli jsme se stroje aktivně předvést hned dvakrát. Kdo přijde na začátek akce, může se tešit na snídani a první předvádění odstartuje v 10:30 minut. Na předvádění plynuje naváže oběd z grillu a další várka aktivního předvádění, jenž odstartuje od 13:30. Věříme, že tento způsob organizace umožní naše pícninářské dny navštívit většině zájemců a moc se těšíme na shledání 20. 6. 2023 v Ostrově u Lanškrouna, PSČ 561 22. GPS souřadnice: 49.9440961N, 16.5238375E
  

Program & umístění pícninářského dne AGROTEC a.s. 

  
  
  
Za team Agrotec a.s. 
Ing. Aleš PETR
   


 


 


 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.