Roboti firmy Raven na Marzu :-)

27. 03. 2022 , Ing. Aleš Petr

Technologická firma Raven, dceřiná společnost CNH Indrustrial, otevřela nové vývojové centrum nedaleko od arizonského Phoenixu. První fotografie z testování zemědělských vozítek budoucnosti vypadají jako z Marzu, ale opravdu se jedná o červený písek pouští Arizony.

Širší okolí Phoenixu ve Spojených státech amerických je centrem vysoce inovativních společností a jednotlivců. Právě proto zde společnost CNH Industrial vytvořila nové vývojové a výrobní centrum dceřiné společnosti Raven. Cílem výzkumníků z této lokality je urychlit vývoj v oblasti umělé inteligence, autonomie, strojového učení a celkového využití dat v zemědělství.
  

Maximum pro pokrok v oblasti digitalizace, automatizace a autonomie

Společnost CNH Industrial (NYSE: CNHI / MI: CNHI) dnes oznámila, že otevřela nové inženýrské centrum ve Scottsdale v Arizoně. Toto středisko podpoří rychlý růst divize technologií pro precizní zemědělství společnosti Raven při vývoji špičkových řešení pro nejnáročnější zákazníky. "Naše odvětví prochází významnou technologickou transformací a společnost CNH Industrial chce přilákat nové talentované inženýry a digitálně zaměřené odborníků, kteří budou tuto budoucnost utvářet," okomentoval otevření nového centra Kevin Barr, ředitel lidských zdrojů společnosti CNH Industrial. "Naše nové centrum ve Scottsdale bude atraktivním, dynamickým a inovativním pracovištěm, kde urychlíme pokrok v oblasti digitalizace, automatizace a autonomie."
 
Kromě nového pracoviště ve Scottsdale hodlá společnost CNH Industrial investovat také do rozšíření stávajícího inovačního kampusu Raven v Baltu v Jižní Dakotě, který se nachází jen několik minut od jejího ústředí v Sioux Falls. Modernizace poskytne více prostoru a zdrojů pro vývoj, výzkum a testování. Investice ve Scottsdale a Balticu posílí inženýrskou základnu společnosti a podpoří technologickou integraci moderních technologií od Raven do techniky New Holland Agriculture.
  

  
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.