AGROTEC zemědělská technika Novinky New Holland T7 LWB nově i s převodovkou Power Command a telematikou PLM Intelligence

T7 LWB nově i s převodovkou Power Command a telematikou PLM Intelligence

14. 11. 2023 , Ing. Aleš Petr

Značka New Holland na Agritechnice představuje model T7 Long Wheelbase s převodovkou Power Command a systémem PLM Intelligence. 

•    T7 LWB Power Command s telematikou PLM Intelligence rozšiřuje nabídku modelů T7 LWB o novou převodovku, a to až do modelu T7.260.
•    Přináší výhody jak je znáte u T7 LWB Auto Command, včetně telematiky PLM Intelligence.
•    Je vybaven ovládáním Ground Speed Management II, který umožňuje obsluze udržovat trvale vysokou produktivitu po celý pracovní den.
  

Nová varianta oblíbených traktorů T7


Značka New Holland rozšiřuje oblíbenou řadu traktorů T7 s dlouhým rozvorem (LWB) o novou převodovku Power Command s řazením pod zatížením v plném rozsahu. Je k dispozici až po model T7.260 LWB. Tato převodovka, proslulá svou robustností a nespornou spolehlivostí, nabízí zákazníkům alternativu k plynulé převodovce Auto Command. Modely s převodovkou Power Command jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří převážně provádí polní práce a preferují přímočařejší ovládání. Převodovka Power Command nabízí až 19 převodových stupňů, které lze řadit pod zatížením prostým stisknutím tlačítka na multifunkční páce Command Grip. Nově lze řadit i zatlačením páky dopředu a dozadu.
  

Vynikající komfort a technologie v kabině


Technické parametry motoru jsou shodné s modely T7 LWB Auto Command od T7.230 do T7.260, stejně jako výhody v oblasti komfortu a technologií. Mezi ně patří i skvělá kabina Horizon Ultra, která je s 66 dBA nejtišší na trhu. Mezi další společná vylepšení patří nové ovládání předního odpružení, vnější hydraulické okruhy s páčkami pro odtlakování a větší palivová nádrž o objemu 465 litrů. V modelu je integrována nejmodernější telematika PLM Intelligence od New Holland, jenž zákazníkům umožňuje maximalizovat produktivitu práce a zároveň optimalizovat výnosy a vstupní náklady. Modely Power Command jsou vybaveny nejlepšími technickými aplikacemi ve své třídě, jako jsou např. displej IntelliView12, automatické otáčení na souvrati IntelliTurn a souvraťová automatika Headland Turn Sequencer II, nyní navíc s aktivačním bodem GPS. Součástí výbavy jsou také balíčky pro správu vozového parku, jako je nová funkce IntelliField, která umožňuje např. až 6 strojům pracujícím na stejném poli sdílet informace v reálném čase, například o naváděcích liniích.
  

Naše oblíbené slovo "CVT like" i u T7

  
A konečně, T7 LWB Power Command obsahuje exkluzivní ovládací balíček Ground Speed Management II, který byl již představen v oceňovaných traktorech T6 Dynamic Command. Tato technologie umožňuje obsluze udržovat trvale vysokou produktivitu práce po celý pracovní den: obsluha může nastavit cílovou rychlost traktoru - podobně jako v režimu Auto Command CVT - a traktor automaticky dosáhne uvedené rychlosti s nejnižšími možnými otáčkami motoru, což v konečném důsledku snižuje spotřebu paliva. Věříme, že si traktory T7 s převodovkou Power Command najdou cestu k českým zemědělcům, tak jako jejich předchůdci.
  

  
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.