AGROTEC zemědělská technika Novinky New Holland Traktor New Holland v dresu lídra na Giro d'Italia

Traktor New Holland v dresu lídra na Giro d'Italia

02. 03. 2022 , Ing. Aleš Petr

New Holland Agriculture představil traktor T5.140 Dynamic Command™ v dresu speciálně navrženém pro prezentaci sponzorství Giro d'Italia. Pro tvorbu speciálního designu traktoru byl využit „wrapping“ inspirovaný ikonickým dresem "maglia rosa", který nosí lídr celkové klasifikace závodu.

Traktor pojede po trase 105. ročníku Giro d'Italia a připojí se k divákům podporujícím jezdce při příjezdu do každé etapy. Speciální livrej traktoru navrhlo designové centrum společnosti CNH Industrial tak, aby vyjadřoval dynamiku, vysoký výkon a odhodlání typické pro sportovní soutěže tohoto kalibru. David Wilkie, ředitel designu společnosti CNH Industrial, vysvětluje: "Tento model je velmi zajímavý: "Při návrhu jsme vycházeli z barevné palety závodu Giro d'Italia. Použili jsme růžovou barvu dresu vedoucího jezdce, která značí sportovní dokonalost vítěze, výkon, drajv a vytrvalost, které jsou potřeba k vítězství v každém etapovém závodě Grand Tour - stejné vlastnosti, které traktory New Holland prokazují na polích, když překonávají každodenní výzvy zemědělství. , aby dosáhly svých cílů. V grafických prvcích jsme použili černou barvu, která evokuje rychlost jezdců a točící se kola bicyklů, což vytváří silné vizuální spojení s Giro d'Italia."
 
Dres "maglia rosa" byl představen veřejnosti v roce 1931, aby odlišil lídra závodu v pelotonu. S nápadem přišel Armando Cougnet, novinář z italských sportovních novin "La Gazzetta dello Sport" tištěných na růžovém papíře, které založily tradici závodu Giro d'Italia. Learco Guerra byl prvním jezdcem, který nosil "maglia rosa" po vítězství v první etapě Gira 1931.
  

  
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.