AGROTEC zemědělská technika Novinky PICHON AGROTEC a. s. uzavřel smlouvu o výhradním zastoupení značky PICHON

AGROTEC a. s. uzavřel smlouvu o výhradním zastoupení značky PICHON

22. 11. 2019 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Společnosti AGROTEC a. s. a SAMSON AGRO uzavřely dne 4. 7. 2019 smlouvu o výhradním zastoupení značky PICHON pro Českou a Slovenskou republiku. Smlouva je platná od července 2019. Značka PICHON není ani na jednom z trhů nováčkem. AGROTEC značku zastupuje již od roku 2013.
 

Značka PICHON se od 4. ledna 2019 stala součástí dánské společnosti SAMSON AGRO. I nadále však pokračuje ve výrobě fekálních cisteren, rozmetadel statkových hnojiv, míchadel kejdy a příslušenství bez jakýchkoliv změn. Stroje se vyrábí ve dvou výrobních závodech ve Francii a v Polsku a doplňují řadu cisteren vyráběných pod značkou Samson.

Stroje značky Samson jsou vyráběny v dánské továrně ve Viborgu a cílí zejména na velké farmy s živočišnou výrobou. Stroje PICHON jsou určeny spíše pro malé a středně velké farmy. Společnost SAMSON začíná svůj výrobní program cisternami s čerpadlem od 16 m3 až do 35 m3, zatím co PICHON vyrábí fekální cisterny s vývěvou s objemy od 3 do 30 m3. Obdobná situace je i u rozmetadel. Rozmetadla Samson dosahují objemu až 40 m3, rozmetadla PICHON jsou vyráběna s kapacitou od 8 do 24 m3.   

V současné době je společnost SAMSON AGRO, která obě značky zastřešuje, největším výrobcem fekálních cisteren v Evropě.

 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.