Strautmann opět blíže k dokonalosti

09. 09. 2019 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Krmné vozy od společnosti Strautmann jsou od prosince roku 2014 vybaveny novými stupňovitými míchacími šneky Vario2. Nyní jsou tyto šneky nově doplněny o nastavitelné stírací lišty na spodní hraně šneku, kudy je krmivo posouváno dále do vyšších vrstev zásobníku.

Úzká mezera mezi stírací lištou a dnem zásobníku umožňuje minimalizovat spotřebu energie a zkracuje dobu pro promíchání krmiva. Nastavitelnost stírací lišty zajišťuje vždy optimální vůli.

Strautmann-michaci-sneky-Vario_1.jpg

Stírací lišty jsou zhotoveny z plechu o tloušťce 8 mm a jsou nastavitelné díky štěrbinovým otvorům. Přičemž hlavy šroubů jsou chráněny tak, aby umožnily nastavení lišt a jejich výměnu i po několika letech používání.

Strautmann-michaci-sneky-Vario_2.jpg

Míchací šneky krmných vozů Strautmann jsou standardně vyrobeny z 15 mm silného materiálu. Pro těžký provoz výrobce však nabízí i 20mm provedení, nabízí tak širší možnost využití svých strojů. Obě verze mohou být vybaveny INNODUREM, tj. nerezovými plechy přišroubovanými po vnějším obvodu šneku, které výrazně prodlužují životnost stupňovitého míchacího šneku Vario2.

Díky patentovanému nastavení nožů lze stupňovitý míchací šnek Vario2 vždy optimálně nastavit. Vynikající kvalita promíchání krmiva a nízkoenergetický provoz jsou garantovány.
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře "Napište nám"

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.