Rodina traktorů T5 byla zkonstruována tak, aby efektivně zvládala širokou řadu prací v zemědělství. Od polních prací, sečení a ošetřování píce, práce s nakladačem až po zemědělskou dopravu. Rodina T5 pokrývá potřeby celé škály zákazníků, od zemědělců, jenž farmaří jen na částečný úvazek, až po velké profesionální farmy se smíšenou výrobou. Tato rodina univerzálních traktorů T5 je k dispozici s mechanickými převodovkami Synchro Shuttle™, Powershuttle, Dual Command™ a Electro Command™, s dvouspojkovou převodovkou Dynamic Command™ nebo s plynulou převodovkou Auto Command™. Ať už hledáte spolehlivého nádeníka, který
na vaší farmě zastane všechny běžné práce nebo špičkovými technologiemi nabitý stroj pro variabilní hnojení a setí, v rodině traktorů T5 vždy najdete stroj, jenž bude vyhovovat vašim potřebám a projektům.

  
POŘIĎTE SI POMOCNÍKA Z RODINY T5 PRÁVĚ TEĎ. DÁVÁ TO SMYSL:

  • Skvělé ceny s podporou výrobce do konce roku 2023
  • Zajímavé měsíční splátky stroje od 9.990 Kč včetně povinného ručení a základního pojištění.*
  • Financování od 0,49 % p. a. u úvěrů v CZK na 3 až 5 let s podporou od PGRLF**
  • Údržby zdarma po dobu záruky u všech modelů z rodiny T5, takže vás dlouho nečekají žádné další výdaje.
  • Tovární záruka 4 roky nebo 2.000 mth u traktorů T5 Dynamic Command a T5 Auto Command.
*Modelový výpočet pro traktor T5.100 S Delta: Výše akontace 48 %, délka úvěru 96 měsíců. **Počítáno s podporou úroků od PGRLF ve výši 3,5 %.

Modelová řada T5 Auto Command s plynulou převodovkou

Odborníky i uživateli oceňovaná plynulá převodovka Auto Command™ je vám k dispozici od 100 koní jmenovitého výkonu. Pracuje se dvěma mechanickými rozsahy, které snižují přenos výkonu přes hydraulický prvek a tím zvyšují její efektivitu. U převodovky lze také nastavit agresivitu zrychlení a zpomalení i agresivitu reverzace. S T5 AutoCommand™ se vám dostane do ruky opět traktor s motorem o objemu 4,5 litru, kabina Horizon je ale tentokrát plná nejmodernějších technologií, elektroniky a automatizačních funkcí pro zemědělství 21 století.

Více informací o traktorech T5 Auto Command
Rodina_T5_AC

Modelová řada T5 Dynamic Command s dvouspojkovou převodovkou

Tady začíná jiná písnička. Máte k dispozici čtyři modely s maximálním výkonem od 110 do 140 koní, který zajišťuje čtyřválcový motor FPT NEF o objemu 4,5 litru a to bez recirkulace spalin (EGR). O přenos výkonu se stará nová dvou spojková převodovka DynamicCommandTM 24x24 s řazením osmi stupňů pod zatížením. Zemědělcům také přináší zajímavé automatizační funkce a automatické řazení. Jiná je i kabina. Pohodlí obsluhy zajišťuje kabina Horizon™ s novým průhledovým panelem pro příjemnější práci s nakladačem a integrovaná plnohodnotná loketní opěrka. Traktory T5 Dynamic CommandTM však stále mohou být koncipovány jako zejména mechanické bez monitorů a rozsáhlé elektroniky.

Více informací o traktoru T5 Dynamic Command
Rodina_T5_DCT

Modelová řada T5 Electro Command s převodovkou řazenou pod zatížením 

T5 Electro Command™ posunuje úroveň výbavy traktorů na moderních farmách se zaměřením na chov masného skotu a výrobu mléka. Do rodiny modelových řad T5 vnáší styl a prvky z traktorů New Holland T6 a T7. Pokud jde o styl, tak určitě zaujmou výrazná světa s “kočičíma očima” nebo agresivní žraločí žabrování na kapotě. Z technických prvků pak přináší LED světla a možnost řazení 4 rychlostních stupňů pod zatížením. Nicméně si stále uchovává celkově kompaktní rozměry a skvělý poměr výkonu k hmotnosti.

Více informací o traktoru T5 Electro Command
Rodina_T5_EC

Modelová řada T5 Dual Command s "elektroreverzem"

Ať už pracujete s nakladačem, ve předu nebo vzadu neseným strojem či jedete po silnici s T5 Dual Command máte po ruce řadu užitečných funkcí v kompaktním stroji. Řadu funkcí si také můžete upravit podle svého uvážení, což v kombinaci s moderním řízením otáček motoru a nejnižší spotřebou paliva ve své třídě činí z modelu T5 Dual Command naši tradiční a dlouhá léta oblíbenou verzi “stokoňového” traktoru.

Více informací o traktrou T5 Dual Command
Rodina_T5_DC

Modelová řada T5 Power Shuttle

T5 Powershuttle je výkonný heavy-duty traktor, který je ideální jak pro intenzivní
práci s nakladačem, tak pro menší farmy s rostlinnou výrobou, kde provádí i těžké
zpracování půdy. Jedná se o těžší univerzální traktor s výkonem 100-120 koní
a s provozní hmotností 4,5 tuny, který může být dotížen na 7 tun celkové povolené
hmotnosti. T5 Powershuttle je spolehlivým a neúnavným pracantem, na kterého se
můžete vždy spolehnout.

Více informací o modelové řadě T5 Power Shuttle
Rodina_T5_PS

Modelová řada T5 S

Nový traktor T5S je pro všechny dostupný nádeník.. Potřebný výkon mu dodává nejmodernější motor s emisní normou Stage V, který najdete i v dalších třech vyšších modelových řadách. Vyroben je na míru rodinným farmám se smíšenou výrobou nebo zemědělcům, jenž hospodaří na částečný úvazek. Ve větších zemědělských podnicích traktor najde využití jako spolehlivý a cenově dostupný traktor na obslužné práce. T5S se snadno ovládá a AGROTEC a.s. jej dodává zejména v jednoduché výbavě.

Více informací o modelové řadě T5_S
Rodina_T5_S

CENOVÁ HLADINA TRAKTORŮ Z RODINY T5

Do rozhodování o pořízení stroje cena jednoznačně patří. Přinášíme vám proto jednoduché vodítko, které poskytuje základní představu, kde se asi tak bude daný model cenově pohybovat. Průměrná cena činí:

2.120.000 Kč bez DPH.

RodinaT5_cenovky

 

Vybrali jste si? Řekněte si o nabídku přímo pro Vás


Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.

  
Prospekt Rodina T5 pdf / 3 MB Stáhnout
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.